Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-09-2007, 23:57   #1
aligalipkaya
Oltacı

Varsayılan Destek istiyorum

Arkadaşlar sanırım Hepiniz Tırıvırı denen illeti biliyorsunuzdur. Formda da logosu mevcut.

Bu gün [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adresinde Türker bey diye bir kendini bilmez aşagıdaki yazıyı yazmış. Bizler bu yazıya tepkimizi belirttik. Sizlerdende bu yazıya tepki göztermenizi rica ediyorum.
Haşim Gürbüz kardeşimiz almanyada yaşayan bir malatyalı olup çalışmaları neticesinde Tırıvırı illetini valilik kanalı ile malatya ilinde Satılmasını ve kullanılmasını yasaklatmıştır. Türker bey ise her halde konuyu incelemeden aşagıdaki yazıyı forma yollamıştır. Yazacagınız yazılar konturolden geçirilip yayınlanmakta olup hakaret türü yazılar olmaması gerekmektedir. Konu aslında hepimizi ilgilendirmektedir. Lütfen konuya duyarlık gözteriniz.

türker demircioğlu 28.09.2007
Haşim Gürbüz ismiyle yazan bi arkadaş var bu forumda. Merak ediyorum ; acaba rüyalarında da tırıvırı görüyor mu ? Forumun her sayfasında en az 2 defa tırıvırıdan bahseden mesajları var. Başka işi gücü yok almış eline bi tırıvırı. Tırıvırı da tırıvırı. Ne tırıvırı bi mevzu bu böyle. Forumu her açtığımda tırıvırı. Allah`dan denize filan kıyımız yok.Alt tarafı bi baraj gölü, ordaki balıklar için de bi konferans düzenlenmediği kaldı ?
aligalipkaya@msn.com (msn görüşmeleri için)
[email]aligalipkaya@ttmail.com (özel)
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
aligalipkaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları