Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri-Haritalar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-10-2008, 20:43   #1
umutec
Oltacı

Varsayılan balıklıova balık çiftlikleri civarı

arkadaşlar bu hafta sonu balıklıova çiftliklerin cok yakınına gittim iyi av olur diye düşünürken acıkcası hayal kırıklığı oldu biraz nedeni ise gercekten acaba yanlış yemmi kullandım veya yanlış takımmı kullandım desem oda değil cunki mamun madya yengec sülünes yemlerle gittimherbirimizde 3 er metrelik kamışlar vardı takımlarımız iyiydi fakat sonuc olarak birkaç parça isparoz karagöz extra olarak aklaşık 25-30 cm lik bir yılan balığı aldım sabaha karşı ve birde ahtapot fakat inanın zevli bi av olmadı acıkcası....sizce neden nedir abilerim arkadaşlarım acaba yanlış bolgemi yanlış takımmı yanlış yemmi anlıyamadım...

TEK HEDEFİM Xiphias gladius KILIÇ

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
umutec Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 12-10-2008, 20:58   #2
shark1
Tayfa

shark1 kullanıcısının avatarı

segili arkadaşım bende bugün o civardaydım. hiç bi şey yoktu desem yalan olmaz . havadan olabilir. oldukça rüzgarlıydı.ben balıklıovaya gelmeden önceki ilk çiftlik yakınlarındaydım.sen nerede takıldın.
shark1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-2008, 21:30   #3
umutec
Oltacı

valla bende ballıklıovaya girdikten soonra ıldır küçükçekmece die bi yolayrımı var o yol ayrımına değilde sağdan devam ediosun MAS levhalarını izliosunn yane yaklaşık 6-7 km soora bi dunya balık çiftlikleri var ordaydım ama boş yani...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Eski 12-10-2008, 21:58   #4
umutec
Oltacı

yani orda surf kamış olmadan olmaz bence cunki en fazla bugun cok denedim ama sanırım 25-30 mt yi geciremedim

Eski 13-10-2008, 12:33   #5
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Bu hafta sonu hava fırtına olduğu için işler kesat gitmiş olabilir. Yılan balığı dediğinde herhalde mıngri veya mığrı adıyla anılan balık. Gerence körfezinde çok var o balıktan gece avlanmaya çıkar tüm yemlere atlıyor ama sardalya olursa hiç affetmez kokusundan dolayı hemen bulur. Cumartesi günü arkadaşın yazlığa gittik alaçatıya çok fırtına olmasına rağmen 1 saat kadar öylesine deniz kenarına olta atmaya gittik. Taşların dibinde yaklaşık 1 metreden biraz fazla uzunlukta mığrı vardı yakalamaya uğraştıysamda başarılı olamadım. Balık o kadar yemimi yedi ki yüz göz olduk artık yani. Akşam mangalda pişirmeye niyetim vardı ama vadesi dolmamış daha
Neyse inşallah önümüzdeki haftalarda daha iyi avlar yaparsın hatta belki beraber bile yaparız

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları