Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-07-2007, 11:58   #1
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Varsayılan ELVADA BARIS - yine bir Genc sanatcimizi kaybettik

Belki yeri degil ama ..inanin cok Üzüldüm .Takdiri Ilahi Allah rahmet eylesin ..ailesine ve dostlarina cenabi Allah dan sabir diliyorum ..

selamlar

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 05-07-2007, 12:17   #2
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Yasin abi iyiki açtın bu konuyu.Gencecik bir sanatçımızdı.Pek yakından ilgilenmiyordum ama benim Türk Karayip korsanımdı kendisi.Allah rahmet eylesin.Geride kalanlarına da baş sağlığı diliyorum.Gencecik bir sanatçımızı kaybettik.Allah'tan gani gani rahmet diliyorum.
Teşekkürler...
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-2007, 15:16   #3
mufi
Guest

Alıntı:
ykmk tafarından gönderildi
Yasin abi iyiki açtın bu konuyu.Gencecik bir sanatçımızdı.Pek yakından ilgilenmiyordum ama benim Türk Karayip korsanımdı kendisi.Allah rahmet eylesin.Geride kalanlarına da baş sağlığı diliyorum.Gencecik bir sanatçımızı kaybettik.Allah'tan gani gani rahmet diliyorum.
Teşekkürler...
Allah rahmet eylesin. halka malolmuş bir delikanlı idi. ve Yunuscan ım aynen senin fikrine bende katılıyorum bende hep evde konuşurdum. yerli karayib korsanı diye.. toprağı bol olsun.. yazı yazılmış..demek..
çok sevdiği rahmetli cem karaca ve barış manço nun yanına gitti

Bu mesaj en son " 05-07-2007 " tarihinde saat 15:18 itibariyle mufi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-2007, 18:10   #4
isk_ender
Oltacı

genç vede hayatının baharında bir sanatçı,allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin,güzel memleketimin acı gerçeği trafik canavarı kimbilir daha kaç genci kara toprağa göndericek,lütfenm emliyet kemerini kullanıp trafik kurallarına riayet edelim.....(türkiyedeki kazalarda emliyet kemeri kullanıldığında can kaybı %65 daha aza iniyormuş)
Eski 05-07-2007, 21:14   #5
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Gidene Rahmet Olsun Ama. Onca şehidimiz Var Kanallar Bu Kadar Yer Vermedi Ben Ona üzülüyorum. Hastahane önünde Insana Tapan Bir özenti Gençlikse Kanimi Donuduruyor. Dostlar Lütfen Emniyet Kemerini Araç Yürümeden Bağlamayi Alişkanlik Haline Getirin. Takmamak Için Bahanede Yaratmayin Lütfen. Sizleri Anmak Değil Yaşamak Istiyoruz çünki. Sağlikla Kalin.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-2007, 22:39   #6
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan sigorta

Evet Barış Akarsu'ya allah rahmet eylesin demekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Emniyet kemerinden bahsedilmiş bir pankart görmüştüm çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim ''EN UCUZ HAYAT SİGORTASI EMNİYET KEMERİNİ TAKMAK ''
Eski 05-07-2007, 23:51   #7
gıracemi
Kaptan

gıracemi kullanıcısının avatarı

allah rahmet eylesin, tüm sevenlerine sabır versin.. rahmetli kerim tekin de kariyerinin doruk noktasında böyle talihsiz bir trafik kazası geçirerek hayatını yitirmişti.. oda canavara teslim olmuştu ve daha binlerce masum insan.. daha çok taze acısı; bir otobüs dolusu küçücük yürek kaybettik.. umarım birgün bunların tümü son bulur...
Nasip olursa bu sezon bundan bi tane tutucam inşallah...
Aramıza katılan bayanlar olduğu için sansürü uygun buldum...

iskele_bekcisi@hotmail.com
'' No one live forever ''
gıracemi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-07-2007, 02:28   #8
freediver
Kaptan

Uzay Hepari,Kerim Tekin,Ajlan Büyükburc ve Bari Akarsu....

Insallah bu sefer bu olay ibret olurda bir daha üzülmeyiz
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-07-2007, 06:26   #9
freediver
Kaptan

Alıntı:
Wetblue tafarından gönderildi
Gidene Rahmet Olsun Ama. Onca şehidimiz Var Kanallar Bu Kadar Yer Vermedi Ben Ona üzülüyorum. Hastahane önünde Insana Tapan Bir özenti Gençlikse Kanimi Donuduruyor. Dostlar Lütfen Emniyet Kemerini Araç Yürümeden Bağlamayi Alişkanlik Haline Getirin. Takmamak Için Bahanede Yaratmayin Lütfen. Sizleri Anmak Değil Yaşamak Istiyoruz çünki. Sağlikla Kalin.
Cumhur Abi dediklerinde sana bastan sona katiliyorum.Özellikle genclerin insana taparcasina olan tutumlari cok üzücü.

Sehitleimiz konusunda medya hakedilenden az bahsediyor ama bence bununda hakli nedenleri var.

Biz irk olarak duygusal ve sinirlerimize hakim olamayan öfkeyle kalkip zararla oturan bir irkiz.

Sehitler sürekli gündemde dursa halkin galeyana gelip ic karisiklara neden olmamasi icten bile degil.Zeten amaclanan da bu degil mi?

Ve birde karsi tarafin tutumu.Bizim üzüldügümüzü ve göz yaslarimizin döküldügünü görmek hainlere moral,kendine güven ve güc katar.
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-07-2007, 00:07   #10
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
freediver tafarından gönderildi
Cumhur Abi dediklerinde sana bastan sona katiliyorum.Özellikle genclerin insana taparcasina olan tutumlari cok üzücü.

Sehitleimiz konusunda medya hakedilenden az bahsediyor ama bence bununda hakli nedenleri var.

Biz irk olarak duygusal ve sinirlerimize hakim olamayan öfkeyle kalkip zararla oturan bir irkiz.

Sehitler sürekli gündemde dursa halkin galeyana gelip ic karisiklara neden olmamasi icten bile degil.Zeten amaclanan da bu degil mi?

Ve birde karsi tarafin tutumu.Bizim üzüldügümüzü ve göz yaslarimizin döküldügünü görmek hainlere moral,kendine güven ve güc katar.
cumhur düşünce ve yazılarından dolayı tebrikler....sevgi ve saygılarımla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları