Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-01-2008, 09:15   #1
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Varsayılan 13 Ocak 2008 Mordoğan (Beni bu güzel havalar mahvetti)

Hani Orhan Velinin bir şiirinde diyor ya beni bu güzel havalar mahvetti aynen öyle oldu benim durumum. Daha önceden 1-2 teklifi reddetmiştim. Sözde pazar günü evimde oturup soba başında ders çalışacaktım. Cumartesi bilgisayarım arıza yaptığı için tüm gün ve gece onunla uğraştım saat 12 oldu msn açık bir yandan işlerimi halletmeye çalışıyorum. Baktım uzun süredir görüşmediğim tekstil dünyasının imparatoru Adnan abim msne teşrif etmiş. Ne yapıyorsun ne ediyorsun iyidir hoştur muhabbet derken ani bir teklif geldi. Tago 04 te alayım seni Mordoğana gidiyoruz. O an beynim sulanmış durumda olduğundan takvimi açıp şubat ayının 4'üne baktım. Oda pazartesi gününe denk geliyormuş. Tam adnan abi pazartesi balığa mı gidilir diye yazma gafletinde bulunacakken jeton geçte olsa düştü. Saat 4 te beni almaya gelmeyi teklif ediyordu bu Adam bana o an ders-balık arasında gidip gelirken. Kararım balıktan yana oldu. Ama bir sorun vardı evde oltam yoktu (Anılda kalmıştı en son). Kıyıda köşede bulup buluşturup kıytırık 1-2 takım yaptım. Saat oldu 2 yatsam mı oturup tv mi izlesem derken yatma kararı aldım. Sabah Adnan abim gelip benim malikanenin önünden beni aldı. Ardından kadroyu tamamlayarak. Yemciye geldik allahtan yemleri ayırtmışız hava güzel olduğundan tek bir yem bile yoktu. Hani açık arttırmayla sülünezin tanesini 1 ytlden satardık o derece. Balıklıovada kahvaltı yaptıktan sonra yeni limandaki teknemize binip yerleştik ve yola çıktık. Baya uzun bir yolculuk sonrası uzun ada yakınlarında bir yerde demir attık. Seyrekte olsa mercanlar geliyordu. Tabi kimi tutarken kimileri seyr-ü sefa yapıyordu bunun yanına kameramanlıkta dahildi. Çiçinalar balığı dağıtınca farklı bir yere gittik burda inanılmaz güzel balık olsada akıntı yüzünden pek başarılı olamadık. Daha sonra gezdiğimiz 1-2 yerde hüsrana uğradık. Bol muhabbetli orta şeker balıklı bir av oldu. Ava katılan tüm ekibe teşekkürler. Videolar ve fotoğraflar Adnan abide ondan alıp uzun metraj güzel bir klip hazırlayıp burada paylaşıcam tabiki
şimdilik bu fotoğrafla idare edin
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Ben nevalemi sağlama alayım da harp olur, darp olur aç kalmayalım

Video Eklendi

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik

Bu mesaj en son " 24-01-2008 " tarihinde saat 21:00 itibariyle Taygun KOCABIYIK tarafından düzenlenmiştir....
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 14-01-2008, 11:08   #2
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Bereketli olsun..Allah içinize sindirsin...

1963-izmir

ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-01-2008, 11:18   #3
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Taygun'cum,olumsuz başlayıpta mutlu sonla biten iki günün keyfini çıkartıp olayı bir güzelde belgelemişsiniz,daha nice güzel havalara...

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-01-2008, 11:19   #4
erkepli
Kaptan

erkepli kullanıcısının avatarı

Varsayılan selam

Bu hafta bende havagazı aldım valla kuyumu boşaltmışlar ama balık olmasada süper mangal muhabbeti yaptık. selamlar

05326128048

erkepli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-01-2008, 14:30   #5
dudi
Miço

dudi kullanıcısının avatarı

taygun sizin gününüz bol muhabbetli orta şekerli geçmiş ya biz ne yapalım nerden şeker bulalım muhabbetin en alası var ama şeker yok bekleki yaz gelsin hepinizin ellerinize ve emeklerinize sağlık
Eski 15-01-2008, 19:39   #6
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

taygunum bizde mordoğandaydık keşke karşılaşabilseydik sizlerle. biz fena bir av yapmadık yaklaşık 2 kg lik bir ada beyi yanında yine 2kg kadar mercan ve karagöz hem gözümü hem gönlümü doyurdu. birdahaki sefere bereber olmak dileğiyle.
Eski 15-01-2008, 21:03   #7
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Tebrikler en azından da olsa deniz havası almışsınız pasınızı atmışsınız.. Adnan abiden fotoları bir an evvel bekliyorum bu seferde fotoları alıp kayıplara karışmamasını diliyorum
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-01-2008, 22:47   #8
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Havanın güzelliği denizin güzelliği balık olmasada pazar günü gercekten değerdi.İnşallah gelecek avlar,güzel havalar ve bol iri balıklarla selamlaşırız.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-01-2008, 00:54   #9
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan mordoğan

Arkadaşlar aşağı yukarı ince ayrıntılar dışında tago gezimizi alnlatmış ellerine sağlık, mordoğan' dan ilk defa çıktım beraberlik ve ortam harikaydı artık adım is.. diye çıktı Mordoğan dediler ama tekne sahibi bizi uzun ada yakınlarında dolaştırdı tabiki isparoz, izmarit cenneti çeşmealtına doğru gidince komşularıyla karşılaştık ordada bu arada kıvanç nasıl karşılaşamadık şaşırdım ve üzüldüm, ayrıca sürüden ayrılma kurt kapar dikkatli ol av açısından en kötü günlerimden birini yaşadım ama muhabet gırlaydı, ava gidipte mutlu olmamak imkansız tabiki yanımzdaki dostlarımızda önemli muhabet vardı şanslı olanlarda balık vardı, bende sadece onların çekimleryle uğraştım, videoları en yakın zamanda ileteceğim sevgi ve saygılarımla....
Eski 16-01-2008, 07:43   #10
mufi
Guest

güzel..güzel.. sitede hareketlenme var.. bende bunu bekliyordum zaten..
beraberlik ve mutluluk.. olay budur...balık olsada olmasada..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları