Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri-Haritalar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-01-2007, 15:39   #61
Güven ÖZYELDAN
Guest

Alıntı:
kont56 tafarından gönderildi
bu balıga akdeniz bölgesinde sıkça rastlanır hatta biz avına gideriz korkmayın tehlikeli degildir ama sanırım sizin allerjiniz var onun için biraz dokunmuş olabilir.çok lezzetli eti vardır çok yemişimdir .geçmiş olsun .1956 YAVUZ ALANYA
yavuz abi hoş geldin aramıza her seferinde ismini yazmaman için seni vereceğim linkten imza kısmını doldurabilirsin buda sana her yazışmada bundan kurtarmış olur [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] burada basit olarak uygulaması var saygılar sayın abicim tekrar hoş geldiniz umarım kalıcı ve katılımcı olur bilgi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşırsınız....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 30-01-2007, 16:44   #62
varior
Kaptan

varior kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aganta borina borinata tafarından gönderildi
savaş elinde ödem oluşmuş olabilir...ben ce doktoro görünmende fayda var...şişliği inmişse sabunlu ılık suyla masaj yap...faydası olabilir...

geçmiş olsun...
Saol Doğan, elimde ödem oluştu doktor bir tür solüsyon verdi, onu kullandım şişlik indi ancak ağrılar halen devam ediyor.. Ilık suyun yardımı olabilir tabii, çünkü halı saha maçlarından sonra ayaklarımda oluşan ağrıları o şekilde tuzlu ılık su ile tedavi ediyordum.. Teşekkürler..
varior Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-01-2007, 16:48   #63
varior
Kaptan

varior kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kont56 tafarından gönderildi
bu balıga akdeniz bölgesinde sıkça rastlanır hatta biz avına gideriz korkmayın tehlikeli degildir ama sanırım sizin allerjiniz var onun için biraz dokunmuş olabilir.çok lezzetli eti vardır çok yemişimdir .geçmiş olsun .1956 YAVUZ ALANYA
Merhaba Yavuz abi, öncelikle siteye hoşgeldiniz.. Siz tehlikeli değil diyorsunuz ama bu balık adamı sakat-felç bırakabiliyor hatta öldürüyor, ben yaralandıktan yarım saat sonra alerjik iğne yaptırdım, belkide şanslıydım bilmiyorum.. Halen ağrıları sürmekte, şuanda bu ağrılar yüzünden antibiotik kullanıyorum..
varior Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları