Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri-Haritalar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-07-2007, 00:35   #1
Aziz Gerzeli
Guest

Varsayılan balığa gitmeliyim

arkadaşlar ben balığa gitmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum artık yeter yoksa mufi'nin evini basıp cebren ve hileyle kaçırıp balıĞa gideceğim bir türlü organizasyon yapamıyoruz o yüzden 1 büyüğün dibine vurdurtuyorsunuz banada yazık şu anda 19 temmuz 2007 saat 01.19 alkollü olmasam ver elini mufi acele cevap kestane kebap öpüldünüz
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 19-07-2007, 00:41   #2
freediver
Kaptan

Vay Aziz Abim seni baliga götürmeyen ölsün yaaa
Muvaffak Abi bak anlata anlata cildirtmissin Aziz Abi yi
Aziz Abi ne güzel kafana ayar cekmissin!Senin elin 1 tane buz gibi Efes acar ince ayar hesabi
Hadi Gecen Iyi Olsun
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-07-2007, 00:44   #3
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Abicim az kaldı sabret gidicez sen bi iki efes daha götür ama sabret ..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-07-2007, 09:36   #4
mufi
Guest

Alıntı:
Aziz Gerzeli tafarından gönderildi
arkadaşlar ben balığa gitmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum artık yeter yoksa mufi'nin evini basıp cebren ve hileyle kaçırıp balıĞa gideceğim bir türlü organizasyon yapamıyoruz o yüzden 1 büyüğün dibine vurdurtuyorsunuz banada yazık şu anda 19 temmuz 2007 saat 01.19 alkollü olmasam ver elini mufi acele cevap kestane kebap öpüldünüz
Aziz kardeşim ne olur bana böyle yüklenme ben masumum ve buradayım ..defalarca dedim bu tarafa gelmek isterseniz bana birgün öncesi 12 ye kadar haber verin emre amade bekliyeyim. yav daha başka ne diyeyim?
abisi buradan izmire gelip siz zorla kapı dışarı edecek halim yok...
sizler orada merkezde sayılırsınız ben Güneydeyin Güney istikametine ava gelecekseniz aranızda halleşin toplanın bir kişilik yer varsa bende buradan takılayım ..(((serkan (discus) bölgeyi gördü.)))
yanlız tavsiyem şu akşam üstüne kadar avcılık yapılacak akşam üstü güneşin durumuna göre mangal olacaksa o saatlerde serinde olacak . öğlen kayıntısı evden getireceginiz hafif şeylerle olacak...tabii öglende yemek yemek isteyen olursa...dere boyunda hem muhabbet hem mangal hemde balık antrenmanı olacak..
tekrar ediyorum ben cumartesi org. için cuma saat 12 ye kadar haber bekliyorum.hastalık vs gibi acil durumlar olmasa sizinleyim.(gelenlerle) o kadar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-07-2007, 21:00   #5
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Aziz Gerzeli tafarından gönderildi
aziz abim az sabret gideceğiz.
ama krizin fena tuttuysa yaz özelden ben seni alır deniz kıyısına götürürüm merek etme salarız oltaları açarız biraları çekeriz ince ayarı.
Eski 20-07-2007, 22:42   #6
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan wayyyy

Bendende beterleri varmış, Aziz abi kaşıntıların hat safhaya ulaşmış bu kadar kaşıntıyla gidersen bilki ''0'' çekersin benim başıma gelmişti bilgine, bak söylemedi deme kışa yeter adnan gelmiyeceğim dedirtirim o na göre .Bu hafta kısmetse cumartesi geceden Haldunun botla gece macerası yapıp pazar sabahı 10-11 gibi evde olmayı planladık, sonrada oy kullanmak istiyoruz. inşallah resimlik bişeyler yaparız sizinlede paylaşırız... sevgi ve saygılarımla
programa katılmak isteyenleri göreyim :
Eski 21-07-2007, 19:57   #7
Aziz Gerzeli
Guest

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi
Bendende beterleri varmış, Aziz abi kaşıntıların hat safhaya ulaşmış bu kadar kaşıntıyla gidersen bilki ''0'' çekersin benim başıma gelmişti bilgine, bak söylemedi deme kışa yeter adnan gelmiyeceğim dedirtirim o na göre .Bu hafta kısmetse cumartesi geceden Haldunun botla gece macerası yapıp pazar sabahı 10-11 gibi evde olmayı planladık, sonrada oy kullanmak istiyoruz. inşallah resimlik bişeyler yaparız sizinlede paylaşırız... sevgi ve saygılarımla
programa katılmak isteyenleri göreyim :
evet adnanım haklıymışsın
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-07-2007, 20:06   #8
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Aziz abi walla aynen başıma gelmişti hep öyle olur zaten, şimdi bu geceden ben niyetlendim bak yarın aynısını ben yazmıyayım !!
Eski 21-07-2007, 20:12   #9
Aziz Gerzeli
Guest

dilerim şansın bol olsun
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-07-2007, 15:32   #10
hagi
Oltacı

hagi kullanıcısının avatarı

Ya arkadaşlar bi organizasyon yapsak topluca bi avlansak nasıl olur??(Bilmiyorum daha önce böyle bişey yapıldımı)
hagi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları