Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri-Haritalar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-04-2011, 07:02   #11
viravira
Oltacı

Varsayılan Ekleme

Ha bu arada levreği suya indirdik nazikçe yüzdürdük, solungaçlarını oksijenlendirip derin denize doğru gidişini izledik..Nefis bir duyguydu...

Ey kör,
Bu yer, bu gök, bu yıldızlar boştur boş
Bırak onu bunu da şu gönlünü hoş tut hoş
Şu durmadan kurulup dağılan evrende
Bir nefestir alacağın
O da boştur boş...
viravira Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-04-2011, 13:33   #12
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

Alıntı:
xtuncayx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
güvercinlikte yem sorunu olmadığını cümle alem biliyor sultan hanım 1 telefonla hallediyor. 3 ay kadar önce orada avlandık 1 patlak mamun 8 tl idi şu an fiyat değiştimi bilmiyorum. bu arada belirtmeden geçemeyeceğim avlarımın büyük bölümü izmir güzelbahçe ve civarı güvercinlikte 1 sefer av yaptık tekne fiyatları güzelbahçeye göre pahalı geldi fakat yem ise ucuz ve de şimdiye kadar kullandığım en iyi mamundu %100 canlı ve boylarıda orantılı idi. miktarıda oldukça çoktu.
Tuncay'cım tedbirli davranmakta fayda vardır her zaman.
Bir kaç kez yemsiz kalıp, avını hiç bir şeye benzemeyen yemler ile yaparsan, bu gibi tedbirlere başvuruyorsun ister istemez.

Alıntı:
viravira tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öneriler için hepinize çok teşekkür ederim...Gitiik geldik ancak oltaları denizle sadece 2 saat buluşturabildik, onda da sadece 1 adet levrek yakaladık...Ama denizden değil havadan...Tam oltamı atmaya gidiyordum ki yukarıdan geçen martıdan birşey düştüğünü farkettim, farklı bişey sandım tam üstüme geliyor dedim kirlenmeyeyeim...Patt ayağımın dibinde 20 cm kadar bir levrek, kısmetin böylesi başladım gülmeye...Neyse avlandık biraz daha vuruş alıyoruz balık var ancak ufak bizim iğneler ise büyüktü...Bir kez ciddi heyecen yaşadım, gezer kurşunlu oltamın kalaması 7-8 metre kadar boşaldı bende baya uzaktaydım yanına gittim asıldım ama kösteği oturtamadım...Hoş bir 2 saat bol muhabbetle geçti...Hepinize güzel günler dilerim...
Alıntı:
viravira tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ha bu arada levreği suya indirdik nazikçe yüzdürdük, solungaçlarını oksijenlendirip derin denize doğru gidişini izledik..Nefis bir duyguydu...
Güzel vakit geçirmenize sevindim.
Nasip oldumu balık, gökten bile geliyor demek ki , anlamış olduk )
Çok daha güzel ve iyilerinin oltanızda olması dileklerimle.
Rastgelsin ...

A RH(+)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları