Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-10-2006, 23:00   #1
yilmaz
Tayfa

yilmaz kullanıcısının avatarı

Varsayılan AmatÖr BalikÇidan Beklentİler

Değerli forum dostları,aslında konu sadece amatör balıkçılıkla ilgili değil.ancak madem ki bu forumda hepimizin ortak noktaları deniz,tatlı su ve balıkçılık o halde bahsi geçecek konunun, (PAYLAŞIM) bizim içinde önemli olduğunu düşünüyorum. PAYLAŞIM!!!! amacım kimseyi eleştirmek değil, sadece hissetirmek.arkadaşlar biz gerçekten paylaşıyor muyuz? içinde yaşadığımız bu günlerde insanların birşeyler almadan verdiğine inanıyor musunuz? Bizi gerçekten birleştiren deniz mi? Ya da ustalar övülmek ister, acemiler öğrenmek ister ilişkisi mi? ya da tuttuğum balıkların fotoğ. yayınlayıp havamı atayım ilişkisi mi?
- arkadaşlar bence aramızda samimiyet olması çok önemli.Bence bizi birleştiren sadece avcılık,deniz, talı su olmamalı. Dostluk ve samimiyet olmadan gerçek anlamda paylaşım olmuyor.Bence Balıkçılık konularını işlerken bu konularıda sık sık işlemeliyiz. BU ANLAMDA ORGANİZASYONLARIN ÖNEMİNE İNANIYORUM. dostlukları sanal alemde keşfedip,gerçek alemde ilerletmeliyiz.paylaşım olmadan dostluk olmuyor. SAYGILARIMLA

Adana-Hatay-Düziçi
yilmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 18-10-2006, 23:31   #2
baraküda07
Oltacı

baraküda07 kullanıcısının avatarı

evet yılmaz arkadaşım söylediklerine katılıyorum samimiyet önemli tabi insanın yaşantısında sosyal olmak çok güzel birşey özelliklede bu ilişkiler biz balıkçılar arasında daha yaygın geliyor bana. bu konuyla ilgili kısa bir anı anlatayım, geçmiş yıllarda bir arkadaşın fiberi ile balığa açıldık birkaç yer denedik balık yok ilerideki fiberde bulunan balıkçılar bize el sallayıp çağırdılar yanlarına gittik selamımızı verdik burada iyi balık var dediler yanlarına demirledik hep birlikte bolca balık yakaladık daha sonraki yıllarda bizde aynı hassasiyeti diğer arkadaşlarla paylaştık. gerçektende paylaşım olmadan hiçbir şeyin anlamı olmuyor... rastgelsin.....

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları