Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-04-2007, 08:43   #21
kutluhan
Çımacı

kutluhan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
zlf tafarından gönderildi
bunu soylemekten yarar var dıye dusunuyurum arkadaslar en guzel yem solucandır bu konuda hem vıkır olalım tatlı su balıkları ıcın degısık yemler vardır dolasıyla bılyursunuz zazan cok ıstahlı bır balıktır ne takarsan alır ama solucandan vaz gecmeyın yenı sezun ıcın rast gele arkaslar
arkadasımızın dediğine katılmıyorum, solucan tatlı su için çok basit bir yem ve verimi yüksek değil, ama çekirge gibi yemler çok daha verimli zaten dikkat ederseniz solucanıyakalamk kolaydır ama çekirge uğraştırır insanı ama çok daha etkili bir yemdir.
çekirge üretimi müthiş bir girişimcilik örneği, tebrik ederim.
([Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kutluhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 13-11-2009, 16:25   #22
akinyildiz81
Kaptan

akinyildiz81 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
kutluhan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadasımızın dediğine katılmıyorum, solucan tatlı su için çok basit bir yem ve verimi yüksek değil, ama çekirge gibi yemler çok daha verimli zaten dikkat ederseniz solucanıyakalamk kolaydır ama çekirge uğraştırır insanı ama çok daha etkili bir yemdir.
çekirge üretimi müthiş bir girişimcilik örneği, tebrik ederim.
birazda ne yakalandığına bağlı.alabalık için söylüyorum bizim nehirde çekirgenin yüzüne bakmazlarken solucana uçuyorlar
akinyildiz81 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-12-2009, 09:43   #23
miryana
Oltacı

miryana kullanıcısının avatarı

Alıntı:
akinyildiz81 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
birazda ne yakalandığına bağlı.alabalık için söylüyorum bizim nehirde çekirgenin yüzüne bakmazlarken solucana uçuyorlar
katılıyorum arkadaşıma. 30 yıllık bir olta balıkçısı olarak küspeden, çekirgeden solucana kullanmadığımız yem yok. Bence usta oltacı ya göleti tanırve ne yem kullanacağını bilir, yada oltayı attımı göleti okur ve kullanması gereken yemi tahmin eder. Balık neye alışkınsa o yeme gelir diğerlerinede gelir fakat daha az. Biz sazana küspe ve hamur kullanırız civciv yemiyle hazırlanmış hamur mesela.
Solucana her balık vurur. istisnasız
0+
miryana Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları