Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-02-2006, 07:46   #1
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Varsayılan Rastgelsin Seyehat Turizm ve Otelcilik Nakliyat Hazır Yemek A.Ş

Sevgili Anadolu üyelerimiz...
Siz Anadolu,da yaşayıpta hiç İzmir'i görmeyen sevgili üyelerimiz...Şirketimiz olarak size Ağustos ayında bir düzenlemiş olup program aşağıdadır...Bu üyelerimize özeldir.Ultra herşey dahil olup hiç bir ücret ödemeyeceklerdir...Programı arz ediyorum:

1-8 Ağustos Tarihleri Arası:Konaklama,yeme,içme,balık avı,kordon gezisi...A.Serkan Satı arkadaşım tarafından karşılanacaktır..Yatı yeri kendi evidir(Kendi isteği üzerine)

9-16 Ağustos Tarihleri Arası:Konaklama,yeme,içme,balık avı,kemeraltı gezisi...Taygun Kocabıyık arkadaşım tarafından karşılanacaktır..Yatı yeri kendi evidir(Kendi isteği üzerine)

17-24 Ağustos Tarihleri Arası:Konaklama,yeme,içme,balık avı,çeşme gezisi...Anıl Ünalan arkadaşım tarafından karşılanacaktır..Yatı yeri kendi evidir(Kendi isteği üzerine)

25-31 Ağustos Tarihleri Arası:Konaklama,yeme,içme,tekneyle balık avı,Tepecik gezisi....Erol ERDOĞAN arkadaşım tarafından karşılanacaktır..Yatı yeri kendi evidir(Kendi isteği üzerine)

1-8 Eylül (Arkadaşımın çok istekli oluşundan bu aya kadar kaydırdık)Arası:Konaklama,yeme,içme,balık avı,Kuşadası,Bodrum,Eski ve yeni Foça,Bodrum,Marmaris,Kıprıs gezisi...Haldun Yalımlı arkadaşım tarafından karşılanacaktır..Yatı yeri kendi evidir(Kendi isteği üzerine)Not:İsteyenleri masraflarını Haldun arkadaşım tarafından karşılanması kaydıyla otelde yatırabileceği belirtilmiştir..

Bu tura katılmak isteyenlerin İsimlerini en kısa zamanda yazdırmaları gerekmektedir...Otobüs masrafları yoğun istek üzerine bu konuksever arkadaşlarım tarafından karşılanacaktır....Lütfen içeriye yemek sokmayın...

Bu mesaj en son " 08-02-2006 " tarihinde saat 08:10 itibariyle rüzgar2 tarafından düzenlenmiştir....
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 08-02-2006, 07:54   #2
aserkansatı
Guest

Valla bu yaz ben Almanyadayım...Yatı yerim Selim44 kardeşimin evidir.Kendi isteği üzerine...Çoluk çocuk ordayız...Duyrulur...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-02-2006, 08:02   #3
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Valla bu yaz ben Almanyadayım...Yatı yerim Selim44 kardeşimin evidir.Kendi isteği üzerine...Çoluk çocuk ordayız...Duyrulur...
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Bende İzmir,i gören ve Tur Düzenleyicisi olarak arkadaşları yolcu ettikten sonra Selim abiye gidiyordum....Ne tesadüf seko..Olsun beraber gideriz ailecenek....Herşey dahilmi acaba...
Eski 08-02-2006, 08:19   #4
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Ben bu filmi bir kere görmüştüm yemezler Serkan-Sami ilk önce teklif sizden geldi onu bunu anlamam bu yaz İzmirde ve Amasyadayım.

Not: biletimi 2 ağustosta İstanbula gönderin 1. sınıf olsun.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-02-2006, 08:32   #5
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Ben bu filmi bir kere görmüştüm yemezler Serkan-Sami ilk önce teklif sizden geldi onu bunu anlamam bu yaz İzmirde ve Amasyadayım.

Not: biletimi 2 ağustosta İstanbula gönderin 1. sınıf olsun.
Seni otobüslerde rezilmi edelim yani..Sen alo de alayım seni kapının önünden....
Hemde bütün eşyanı al gel de buradan beraber Almanyaya uçarız hem canımızda sıkılmamış olur..Sohbet ede ede gideriz...Ben bir kere uçağa bindiğimde lastik üzerine denk geldim çok sarsttı ona dikkat edelim bilet alırken...
Eski 08-02-2006, 08:40   #6
balıkcı
Kaptan

Ben uçaktan korkarım Sami araba ile gelirim her sene izine sende de araba var galiba takılırsın peşime iki günde almanyadayız sen vize işlemlerine başla bulgar,sırp,hırvat,sılovak,avusturya ve almanya vizeleri gerek yarın başlarsan belki bir dahaki seneye biter hadi sana kolay gelsin.
Eski 08-02-2006, 08:47   #7
rüzgar2
Kaptan

Anlaşıldı Selim Abi yolumuz üstünde bayağı yokuş var yada sen beni yokuş olan yere sürüyorsun..... ..Bizde Gineye gideriz ne yapalım...Gine'deki en kalabalık etnik unsur % 41 orana sahip olan Fulanilerdir hemde...Bunlarda çok iyi balıkçı ve misafirperver insanlardır...
Eski 08-02-2006, 08:59   #8
balıkcı
Kaptan

Sami ne yokuşu sen başla kardeşim işlemlere belki bu yazada yetişir atlar geliriz coluk çocuk kalırsın balığada çıkarız malzemelerinide bu ara tamamlarsın ebayden,sahi bu bahsettiğn arkadaşlar yeni mi gelmişler gineye altı senem geçti orada ben balıkcıya falan rastlamadım ginede, yeni herhalde bunlar ginede.
Eski 08-02-2006, 09:04   #9
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Sami ne yokuşu sen başla kardeşim işlemlere belki bu yazada yetişir atlar geliriz coluk çocuk kalırsın balığada çıkarız malzemelerinide bu ara tamamlarsın ebayden,sahi bu bahsettiğn arkadaşlar yeni mi gelmişler gineye altı senem geçti orada ben balıkcıya falan rastlamadım ginede, yeni herhalde bunlar ginede.
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Selim abi var var bu grup....Goegle'a Gine yaz türkçe arat ilk bunlar çıkıyor karşına ... ....Daha yeni başlamışlar balıkçılığa...Acemiler yani...
Eski 08-02-2006, 09:08   #10
balıkcı
Kaptan

Yeni ginede bu arkadaşlar Sami ben rastlamadım bunlara,ben ginede bulundum parabuya kasabasında.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları