Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > ANILAR

ANILAR Yaşanmış veya yaşanmamış anılar.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-03-2006, 04:35   #1
mustfer
Kaptan

Varsayılan Balığa Gidecektik!..

Birkaç gün öncesinden Serkan ve Sami ile haberleştik.25/03/2006 cumartesi günü Yedikır'a balığa gidecektik. Yalnız benim bir şartım vardı. Yağmur yağmazsa gelirim demiştim. Nedeni ise boğaz enfeksiyonu nedeniyle geçirdiğim rahatsıtlığımdı Çünkü iğne yiyordum yağmur olmazsa gelirim demiştim. Serkan ise yağmur yağsa da biz Sami ile gideriz dedi. Yağmur yağmaması duası ile yattım. Sabah kalktığımda yağmur yağmıyordu ama müthiş bir kar yağışı vardı. Lapa lapa yağıyordu. Sanki birileri yastık savaşı yapmış yastıklar açılmış pamuklar havada uçuşuyor.
Tabiki ben kar yağdığı için gidemedim.
Aklıma arkadaşlar geldi aradım telefonu açan olmadı. Merak etmeye başladım iyiden iyiye.
Akşamı zor ettim ve akşam Serkan'ı aradım ne yaptınız gittiniz mi dedim. Gitmez olurmuyuz gittik tabiki dedi. Kar yağıyor diye seni aramadım, zaten hastasın daha kötü olma diye dedi. Ne yakaladınız var mı birşeyler dedim. Sami turna tuttu, levreklerdende bayağı tuttuk, çok güzel balık vardı bugün dedi ve benim içim eridi.Gidemedeğim için üzülmeye başladım. Üç dört kilo balık tuttuk dedi. Fotograflarını çektiyseniz siteye yükleyin bir bakayım dedim. Aşırı kar yağdığı için makineyi almadık arabada bıraktık dedi ve ben biraz uyandım. Galiba balık yok dedim.
Taaki ertesi güne kadar. Ertesi gün tekrar görüştüğümüzde beni kandırdığını söyleyince gerçekten üzüldüm.
Niyemi çünkü beni kandırsalarda muhabbet çok güzeldi.İşin gerçeği ben gerçekten inanmıştım.Üstelik Sami'nin 600 gr lık turna yakalamasına kaptırmıştım kendimi
İnşallah bu hafta sonu gideriz de birşeyler yakalarız.
Eski 27-03-2006, 05:19   #2
aserkansatı
Guest

Geçen hafta yağmur yüzünden gidemedik,bu hafta da kar yüzünden...Haftaya dolu yağmazsa gideceğiz...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları