Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Takım Çeşitleri

Takım Çeşitleri Balık avında kullanılan takım çeşitleri...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-01-2009, 13:44   #1
kaanben
Oltacı

Varsayılan sipariş verecem kamış makine tavsiyesi istiyorum

ben erzincanda yaşayan biri olarak tatlı sularda avlanıyorum. avlandiğim sular genellikle akıntılı akarsular. bu suların dibi taşlı olduğundan yüzen yem tipleri, şamandıralı sistem kullanmak zorundayım. genelde sazan, bazende kefal tutuyorum. düğün var o yüzden çok param yok. uygun fiyatlı kamış ve makina tavsiyesi istiyorum. fikirleriniz doğrultusunda sipariş verecem. 60 -100 tl arası tavsiyelerinizi bekliyorum.
kaanben Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-01-2009, 20:24   #2
paşalı
VİP

paşalı kullanıcısının avatarı

Kaan kardeşim öncelikle ben tatlı suda hiç avlanmadım,fakat sana tavsiyem ilk etapta çok pahalı takım alma.15,20 liralık bir kamış ile yine okadar bir makina işini görür.Bence çok fiyatlıları hiç düşünme.Mesala ben 50 tl lik makinamın yanında sıradan 20 tl lik bir makinayla daha iyi çalışıyorum.O kadar para verdiğime acıdım.Tatlı suda makina ve kamış daha çok dayanır.Selamlar.Bu arada imza ayarlarınıda yaparsan iyi olur.

paşalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-01-2009, 12:42   #3
kaanben
Oltacı

teşekkür ederim bilgi için. bende çok pahalı birşey düşünmüyorum zaten. sadece farklı balık türlerine kullana bileceğim bir iki kamış ve makina tavsiyesi istiyorum. biraz inceledim uygun fiyatlılar var. internetten sipariş vermeyi düşündüğümdem görmeden almış olacam, özellikle o yüzden tavsiye istiyorum.
kaanben Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları