Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-10-2005, 03:26   #1
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Varsayılan Bu poyrazda anca bu yakalanırdı

Akşamdan esinti olduğunu anlamıştım içimden gitmek gelmiyordu. Onun için akşamdan yem almadım sabah sahurda kalkıp gitmeye niyetlendim ama yem yok nereye. Neyse sabah oldu aldım 1 ekmek doğru deniz kenarına. Bu günde kefale atalım dedim. Kıbrısı salladım ne gelen var ne giden dedim dip kıbrısı yapayım oda gitti takıldı koptu. Sonra bende kendi kendime dedim ne yapayım ne yapayım haha dedim yemleyim biraz balık gelirse atarım tek iğne ile neyse dalgadan ekmekler alakasız yerlere gitti bende baktım balıklar 10 metre ilerde cirit atıyo gittim tek iğneye ekmek takıp atmaya 3-4 metre ileri atıyorum kefaller saldırıyo ama daha önceden tecrübe yok kefal konusunda yakalayamıyorum neyse 4 iğneli bir kıbrıs yaptım kendim ama kefal iğnesi değil bizim ısparoz yakalarken kullandığımız sinek iğnelerinden. Oltayı atıyorum kol gibi kefaller saldırıyo faş fuş ses çıkara çıkara ama yakalanmıyo. 1 iğne daha ekledim yine yakalanmadılar. Sonra iri bir iğne buldum çantanın ücra köşesinde onu takıp salladım iğneler oldu 6 kıbrısla uzaktan yakından alakası yok aslında ama balıkları görüyorum olta atmadan dayanamıyom belki yakalarım ümidiyle salladım tekrar ve goooool resimdeki eleman yakalandı. Daha sonra ne oldu bilmiyorum balıklar kayboldu bende yem alıp eve döndüm hırs yaptım yarın çupra hiç olmadı lidaki yakalıycam
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg kefal2.jpg (28,1 KB, 222 Görüntülenme)

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 09-10-2005, 21:00   #2
niXiz
Çımacı

tebrikler baba şans işte ne diyelim !
niXiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-10-2005, 05:02   #3
main event
Guest

tebrikler güzel kefal
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-10-2005, 08:51   #4
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

ooo kefal güzel iyi av olmuşta çakmak ne marka onu anlayamadım
Eski 14-10-2005, 16:43   #5
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Alıntı:
hudutt tafarından gönderildi
ooo kefal güzel iyi av olmuşta çakmak ne marka onu anlayamadım
BERABER BALIĞA GİTTİĞİMİZDE ÇAKMAK ONADA KALMIŞTI MARKASI NİPPON HAKİKATTEN GÜZEL EPİRİ TAGO GİDİP KEFAL ÇUPRA MERCAN YAKALIYORSUN NE ZAMAN MIRMIR YAKALIYACAKSIN MERAK EDİYORUM KARDEŞİM
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-10-2005, 23:02   #6
aserkansatı
Guest

Geçen ay Samsundaydık.Giderken istavritler henüz kraçadır diye düşünerek oltalarımı Amasyada bıraktım.Samsun fuarında gezerken kefalcileri görünce pişman oldum tabi.Adamlar kıbrıs oltasıyla 25-30 cmlik kefalleri topluyorlardı.Beni aldı bir kaşıntı...Hemen ertesi gün kıbrıs oltası alıp fırladım gittim yanlarına.Ya arkadaşlar balıklar deplasmanda olduğumu anladılar mı nedir bir tanesi bile yakalanmadı ki bırakın onu ekmeğe yanaşan yok... Sağım solum balık tuttu ben seyrettim.Taygunun kefali görünce aklıma geldi.Kıymetini bil Taygun onu da bulamayanlar var
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-10-2005, 03:49   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ACHILLES tafarından gönderildi
BERABER BALIĞA GİTTİĞİMİZDE ÇAKMAK ONADA KALMIŞTI MARKASI NİPPON HAKİKATTEN GÜZEL EPİRİ TAGO GİDİP KEFAL ÇUPRA MERCAN YAKALIYORSUN NE ZAMAN MIRMIR YAKALIYACAKSIN MERAK EDİYORUM KARDEŞİM
Oda olur abi gerçi daha önce yakaladım ama ufak olduğu için onu saymıyorum
ayrıca bu kefal hiç birşey değil gümüldürde dirseğimden parmak ucuma kadar olanlardan almıştım vallaha oltayı çekerken zorlanıyordum hatta misinayı salıp balığı yorarak çekmiştim birtanesini.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları