RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Yine Çeşme... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1486)

katiti 03-08-2006 10:26

Yine Çeşme...

Selamlar arkadaşlar, geçtiğimiz hafta yine Çeşme'deydim ve bu sene Çeşme'nin klasik rüzgarlı havasını da aşan bir hava durumu ile karşı karşıya idim. Toplam 5 kez balığa gittim (3 dalış, 2 olta). 3 avın resimlerini gönderiyorum.

İlk av 25 Temmuz'da vurduğum mırmır. Su aşırı bulanıktı. 3 m derinlikte dibi görmüyordum. Daha ilk agaşona bu arkadaş gelince baya bir ümitlendim ama boşa çıktı. Zaten bulanıklık da artınca fazla uzatmadan çıktım sudan.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

İkinci av 26 Temmuz. Bu da zıpkın avı. Ortaya karışık. Sarpayı vurduktan sonra zıpkını toparlamaya uğraşırken 2 m önümde bugüne kadar suda gördüğüm en büyük çipurayı gördüm. Hayvan beni şöyle bir süzüp uzaklaştı. Rahat 1,5 kg gelirdi, sinir oldum :'( . Derinlik deseniz 1 m...

Son av 1 Ağustos tarihli olta avı. Tek çipura 30-31 cm. Ağırlığını bilmiyorum ama güzel balık :D . Alaçatı Limanı'ndan çıplak iğne ve mamun ile akşam suyunda tutuldu. Bir gün önce aynı yerden yaklaşık 250 g civarı tuttuğum bir kaba lidakiyi hırsız bir kedi yemişti :hıııı: . Bu üstüne ilaç gibi geldi valla...

Darısı hepinizin başına. Rastgelsin...

HALDUN YALIMLI 03-08-2006 10:38

Kardeşim tebrik ederim. Az ama öz olmuş, birlikte dalacağımız zamana bıraktın sanırım balıkların kalanını ha Mert. Nefesine sağlık kardeşim tekrar tebrikler.

katiti 03-08-2006 10:43

Kardeşim bir an önce dalalım beraber, yoksa bu balıklar çok büyüyecek başa çıkamayacağız ;) :D.

Güven ÖZYELDAN 03-08-2006 10:49

bizde neden çeşmede balık tutamıyoruz diyorum anam sen hepsini vurmuşsun kardeşim...eline sağlık ...devam ...rastgelsin

levrek 03-08-2006 13:28

Bravo Mert,umarım bu seneyi böyle kapatmazsın,neyseki artık halk oyunları olayın yok,yani bahane yok ,balık çok,sevgilerimle

katiti 03-08-2006 13:52

Teşekkür ederim. 20 Ağustos'a kadar Çeşme civarlarına uğrayamayacağım, Çeşme'de balık tutmak isteyen arkadaşlar boşlıktan istifade edebilir :P :D.

Taygun KOCABIYIK 03-08-2006 14:28

Mert abi tebrikler zıpkında gittikçe iyiye gidiyorsun inşallah o görüp kaçırdığın çuprayı biraz daha büyüyünce şöyle 2-3 kilo olunca vurursun afiyetle yersin :D

katiti 04-08-2006 08:07

Tago çok sağol, inşallah çıkar o tekrar karşıma. Bak o zaman neler olacak ;) :D.

ykmk 10-08-2006 08:50

Mert abi çok güzel bir av olmuş..Ellerine ve gözüne sağlık...

kırımlı 08-11-2006 11:55

nazar degmesin:)

tebrik ederim mert abi maşallah ne güzel balıklar bunlar işallah o büyük çipurayı da yakalrsın hadi hayırlısı .......selametle

Saat 07:54.