RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   !!!...Zeytinlerde Bir Dostluk Doğdu...BÖLÜM 2...!!! (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6267)

Taygun KOCABIYIK 14-10-2009 15:48

!!!...Zeytinlerde Bir Dostluk Doğdu...BÖLÜM 2...!!!

Sevgili Dostlarım...

Rastgelsin olarak yapmış olduğumuz tanışma kaynaşma balık avımız tam bir BALIK BAHANE DOSTLUK ŞAHANE Sloganı ile gerçekleşti.
bölüm birde elimizdeki resimlerle yetindik şu anda diğer resimlerde elimizde ve siz sevgili abilerimiz ve kardeşlerimizle paylaşmak istedik.

Umarız bundan sonraki avlarımız daha muhteşem daha dostane olacaktır.

Kalın zağlıcakla..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

zuzu 14-10-2009 16:03

beklıyorum necati abi :D

Hasan BALIKÇI 14-10-2009 16:48

necati kardeşim hazırladığın video mükemmel :helal::helal::helal:eline koluna yüreğine sağlık:)

bundan sonraki birlikteliklerimiz çok daha güzel olacağından hiç kuşkum yok :)

sevgiler :)

zuzu 14-10-2009 16:53

hakıkaten balıklarda dostluklarda sahane guzel abım helal olsun paşa team helal olsun abilerim en kısa zamanda sizlerle aynı ortamda bulunmak dileklerimle...

Doğan ÖZCAN 14-10-2009 17:00

fotografları gördükçe dahada çok keşke bende olabilseydim diyorum ... nasip işte başka zaman inşallah ...hemde en yakın zamanda :) sağlıkla kalın abilerim

Taygun KOCABIYIK 14-10-2009 17:49

Necati abim biliyorsun avda kahrı keder içinde kıvrandım durdum. Tırmaladım, uğraştım, didindim ama nasipten öteye gitmiyor tek bir hayırsız balık dokanmadı oltama.

Ekim güneşinde yanıp pembeleşinceye kadar kavrulmuş soğana veyahut çimçim karides rengine döndüm üstüne üstlük. Hasan abiyede kızgınım (o biliyo neden olduğunu :) )

Günün tek tesellisi birlikte sohbet etmek, aynı sofrada bağdaş kurmak, karşılıklı çayımızı yudumlamak oldu.

Bildiğiniz nefesi kuvvetli hoca varsa telefonunu alayım :)

Yağız DEMİR 14-10-2009 19:09

necatı abııı vıdeo superrr valla iş yerınde senınle ızleyınce bıle hay ran hayran baktım orada olmakta sızlerle ayrı bır keyıftı senın ve hasan abının gazı olmasaydı gelemzdın valla :) ama geldıgımede gercekten deydı yenı arkadaslarla tanıstım ve her zamankı gıbıde nese ıcınde bır gun gectı sloganımız her seyı bellı edıyor zaten :) :):):):):):):):):)

Sargoz35 14-10-2009 20:03

Necati kardeşim güzel video hazırlamışsın tekrar tekrar izleyip gelmediğime kahroluyorum :(:(:( inşallah bir daha ki karelerde olmak nasip olur,Paşa Team bu işi biliyor :) hepinizi canı gönülden bir kez daha tebrik ediyorum.İyi ki varsınız .........Selamlar.

Yağız DEMİR 14-10-2009 20:07

Alıntı:

Sargoz35 tafarından gönderildi (Mesaj 63705)
Necati kardeşim güzel video hazırlamışsın tekrar tekrar izleyip gelmediğime kahroluyorum :(:(:( inşallah bir daha ki karelerde olmak nasip olur,Paşa Team bu işi biliyor :) hepinizi canı gönülden bir kez daha tebrik ediyorum.İyi ki varsınız .........Selamlar.

mehmet kardes bır dahakını kacırma derım bızım team super muhabbet var balık bahane :) :deli::deli::deli::deli:

discus 14-10-2009 20:52

tek kelimeyle maşallahhhhhhhhhhhhh...:helal::helal::helal::helal :

Saat 23:25.