Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-03-2011, 19:33   #1
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

Varsayılan Hasan Balıkçı=paşa team demektir

rastgelsin ailesinin göğüsünü kabartan ve gurur veren hakedilmiş bir onur.
TEŞEKKÜRLER PAŞA TEAM

Hasan abi ben diyordum bir gün sen ana haberlere cıkarsın diye işte dergilerle başladı
ustalığınla ve bu ustalığını; meralarını herkesle paylaşma bonkörlüğünü göstermenle; benim sayamadığım ve rastgelsin sayesinde görme fırsatı bulduğum biribirinden güzel av, olta teknikleri yem çevre temizliğinin önemini anlatman vs vs vs sayabileceğim daha cok şey...
serkan abininde kamerası ve cay tedarrikleri ve kızma abi ama koskoca üstada kafa tutması ve her seferinde malubiyet hüsran

serkan abi hasan abi ile birlikteliğin ebedi senin.
her ne kadar cakmada olsa bende paşa teamcıyım
ana haber bültenlerindede görürüz inşallah

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....

Bu mesaj en son " 12-03-2011 " tarihinde saat 20:08 itibariyle Hasan BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 12-03-2011, 20:47   #2
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

sevgili veli kardeşim.

dergi konusunu çıkacağını biliyordum ama nezaman çıkacağını tam bilmiyordum.
bu güzel haberi senden almam beni çok mutlu etti .o kadar uzaktan bu kadar yakınımdasın helal olsun sana.
bu dergi olayında ishak abimizin büyük rolü var aslında ishak abimize teşekkür etmek gerekir ben burdan ishak abime çok teşekkür ederim.sağol ishak abi.

serkan kardeşime gelince ise serkan herzaman benimle birlikte ve buralara gelmemde en büyük destek ve yardım yine serkan kardeşimdendir.herkese serkan kardeşim gibi bir dost tavsiye edebilirim.serkan ile dostluğum sadece balık meralarında deyil bizim bunun altını çizmek istiyorum.
PAŞA TEAM SERKAN VE KAMİL BİLADERİMİN önerisi ile kurulan ve ismi konan bir ekipti bu ekibe katılanda olur çıkanda olur bizler bu hobiyi çok seven kişileriz
ben ve serkan herkese PAŞA TEAM ekibinde elimizden geldiğince birşeyler paylaştık sonucu bu oldu ve bunun devamıda gelecektir bizlerle birlikte av yapmak veya sohbet etmek isteyen herkese yüreğimiz sonuna kadar açıktır
herkese sevgiler saygılar
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2011, 23:10   #3
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Veli ne güzel yakalmışsın dergilerden haberlerı, artık sitemızden meşhur balıkçı arkadaşlarımız var ne mutlu bize hasoyu tanıdığımız için.bundan sonra hasoyla görüşek için randevu almak gerekebilir.
ama hasan dan randevu almaya gerek yok çünkü hasooo dan torpilim var : bir paşa team deyim bundan böyle

Bu mesaj en son " 12-03-2011 " tarihinde saat 23:31 itibariyle ADNAN tarafından düzenlenmiştir....
ADNAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2011, 23:42   #4
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Veli ne güzel yakalmışsın dergilerden haberlerı, artık sitemızden meşhur balıkçı arkadaşlarımız var ne mutlu bize hasoyu tanıdığımız için.bundan sonra hasoyla görüşek için randevu almak gerekebilir.
ama hasan dan randevu almaya gerek yok çünkü hasooo dan torpilim var : bir paşa team deyim bundan böyle
adnan abi bende senin gibi bir abimi tanımakla memnunum ve mutluyum .
senin için herzaman yanımdada başımın üzerindede yüreğimdede bir yerin mutlaka var.
her şeyden önemlisi bu site üzerinden tanıdığım ilk yazıştığım ilk kişisin.
anlıcan sen benim için herzaman özel bir yerdesin.
paşa team olman benide mutlu eder
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2011, 23:45   #5
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Torpilim var demiştım yakın alaka için tşk ederim kardeşim .
Eski 13-03-2011, 09:10   #6
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Tebrikler Paşa Team
Teşekkürler İshak abi

Paşa Team için İshak abinin bir çalışma başlattığını biliyordum,dergide resimlerin çıkacağınıda tahmin ediyorduk ve nihayetinde bu gercekleşti bu çok güzel bir duygu ve onur Paşa Team buna yakışıyor...

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2011, 09:30   #7
Erdoğan sızarlar
Çımacı

Erdoğan sızarlar kullanıcısının avatarı

yakında shimano'dan teklif gelirse şaşırmayız. )
Erdoğan sızarlar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2011, 09:49   #8
Halil İplikçi
Kaptan

Halil İplikçi kullanıcısının avatarı

rastgelsin ailesi olarak gurur duyuyoruz paylaşım için teşekkürler Veli

Hüsnü Halil İplikçi
Halil İplikçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2011, 10:29   #9
ishak BALLICA
Kaptan

ishak BALLICA kullanıcısının avatarı

Sevgili dostlarım, yurdışında adına ''fishing magazin'' denilen bu tür yazılı basın o kadar çok ki..

Gel gelelim ülkemizde bu tür ''Amatör Balıkçılığa'' hitap eden yayın organları malesef çok az...

Benim bildiğim kadarı ile bu alanda yayın yapan ''BALIK DERGİSİ'' ,''DERİN MAVİ DERGİSİ'' dergisi vardı...Şimdi bu kervana Sevgili Kamil ÜÇBAŞ kardeşimin yönetiminde bir de " OLTACI DEGİSİ" eklendi...

Tamamen biz Amatör balıkçılara hitap eden bu tür yayınların yaşaması ve devamın gelmesi için lütfen destek olalım..

Ayrıca, bizlerin dostlarımız ile birlikte yapmış olduğumuz av anılarımızı ve av ile alakalı fotolarımzın orjinallerini yollayarak ilerideki sayılarda yayınlamasında sağlıyabilirsiniz..

1963-izmir

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 13-03-2011 " tarihinde saat 10:48 itibariyle ishak BALLICA tarafından düzenlenmiştir.... Neden: Resim eklendi..
ishak BALLICA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2011, 19:12   #10
muhabbetci
Kaptan

Üstadım,söylenecek tek söz helal olsun,yeni rekorlara devammmmmmmmm.
MANİSA/ iZMİR /ÇANDARLI
muhabbetci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları