Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-04-2011, 20:58   #1
Emre
Tayfa

Emre kullanıcısının avatarı

Cool Anıl kardeşimin yanındaydımm

hafta sonu izmire dershaneye gitmiştim bi dur dedim kendi kendime hemen telefona sarıldım taygunu aradım nerdesin kardeşim dedim sınavım var,sınava giricem dedi anıl sadıcımdan haberin varmı dedim evde o dedi hemen anılı aradım 30 dk sonra alsancak caminin orda buluştuk napalım napalım derken hasan abimi arayalım dedim gelmişken onuda göreyim hal hatrını sorayım, hasan abiye telefon açtık oda manisaya gitmişşşş haydeeee şansa bak en başta anılın tekneye gitmeye karar verdik,sonra hava rüzgarlı olunca boşver dedik karnımızda açıkmıştı anıl pizza yiyelim dedi,oke dedim bnde ve bu arada TAYGUNNNN anılı yakında istemeye gelecekler sadıcımmm gerisini anıl anlatsınn adam hep karizma hep karizmaa gülücüklerle dikkatleri üzerine topluyo yakında kızlar kaçırcak haberin olsun benden söylemesi anıl kardeşim beni affet siteye geç girebildim şuan mesaideyim mesajı iş yerinden atıyorum gerçektende cok güzel zaman geçiridim anıl herşey için teşşekür ederim sadıcım

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Millet Deliye Hasret Bizde Koycak Yer Yok

45-MANİSA / MERKEZ-45

A rh (+)
Emre Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları