Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-09-2006, 18:30   #11
sinarit_baba
Oltacı

sinarit_baba kullanıcısının avatarı

Oooo Dayımda buradaymış. Hoşgeldin dayı (gerçi ben daha sonra üye olduğumdan ben hoşgelmiş oluyorum ama neyse) Mesajlarını bekleriz.
Saygılar

Bu mesaj en son " 26-09-2006 " tarihinde saat 19:45 itibariyle sinarit_baba tarafından düzenlenmiştir....
sinarit_baba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 27-09-2006, 07:04   #12
aganta borina borinata
Guest

yaw arkadaşlar "lidakicisuat" hoşgelmişte geldiği gibi gitmiş...10.12.2005 tarihinde taygunun merhaba deyişiyle aramıza katılmış... merhabalara cevap olarak 11.12.2005 tarihinde 1 mesaj yazmış sonra tık yok... güven kardeşin mesajıyla konu yeniden gündeme gelmiş...

ya da ben yanlış görüyorum...

taygunun " üye olmak sonra da susmak " sitemini destekleyerek; hoşgeldiniz...neredesiniz...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2006, 12:37   #13
Güven ÖZYELDAN
Guest

ersin kardeşim sende hoş geldin bu arada aramıza sana tavsiyem dayına fazla takılma biz takıldık bak hala sürünüyoruz takıl bana hayatını yaşa kardeşim bakma lidakici yazdığına utancından kayabalığı ve isparoz yazamamıştır kardeşim tekrar sevgiler görüşeceğiz kısa zaman içinde rastgelsin ... bu arada urlaya kadar gitmene gerek yok aynı balığı sahilevleri ve karataştada bulabilirsin haberin olsun ...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2006, 18:45   #14
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Karataş son demlerini yaşıyor bu sezon için
bu gün aşağıdaydım yine kefal adeta kaynıyor ısparoz bile tek tük vardı lidaki çuprada çok azalmış gece 12 ile 5 arası kiloluk çupralar oluyormuş duyumlarıma göre geçen hafta bir abimiz 4 çupra tutmuş 3 kg civarı gelmiş. Bu gün inanılmaz bir görüntü gördüm beni mutlu etti oturup onları izledim.
kıyıdan 2-3 metre ilerde kumluk bir bölgede 10 a yakın mırmır 3-4 adet lidaki ve sürüsüne bereket kefal geziniyordu oturdum hareketsiz şekilde yemlenmelerini izledim körfezde mırmır görmek çok hoşuma gitti açıkçası

Uzun lafın kısası bu günlerden sonra sübyeden başka bişey kalmaz körfezde. Boşuna yırtınmaya lüzum yok Urlaya devam bence Ersin abi

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2006, 21:03   #15
sinarit_baba
Oltacı

sinarit_baba kullanıcısının avatarı

Dayım nasıl lidaki avladığını anlatırdı demek hikayeymiş ha. Şaka bir yana bi ara görüşelim abi. Karataş konusunda ise daha çok sessiz, sakin ağaçların arasında sahil kenarlarını tercih ediyorum, ama hafta sonlarında işim olup uzağa gidemeyeceğim zamanalrda fırsat bulup bir iki saat kadar karataşta da takılıyorum. Geçen cumartesi akşamı adamın biri karataştan kiloluk çupra çekince daha bi güzel göründü gözüme karataş.
Eski 28-09-2006, 08:48   #16
LİDAKİCİ SUAT
Oltacı

Varsayılan Selam Sayin KardeŞİm GÜven Özyeldan

Sayemde,yani ben Suat ÖZDİL sayesinde denizde lidaki denilen bır balığın varlığından haberdar oldun.Unuttun sanırım Göztepede dalga dalga yükselen büyüksün Suat abi nidalarını.Göztepenin eşrafını davulcular değil bu sesler kaldırıyordu sahura.
Her neyse bırakalım bunlarıda bir uzun metraj proğramı yaparsananız haberim olsun.yeğenle geliriz bizde.öyle karaburun felan.sevgiler iskorpitim,kaya balığım, biraderim.(Bu arada yeni aldığım kamışın siftahı yok neden acaba? o kamışla ilk sen attın bir ilgisi olabilirmi sence?)
LİDAKİCİ SUAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-09-2006, 09:09   #17
LİDAKİCİ SUAT
Oltacı

Varsayılan HoŞgeldİn Ersİn Yeksan

Oğlum olta balıkçılarının arasına hoş geldin.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] okulunda olta
balıkçılığı ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilir ve camianın değerli insanlarıyla yeni arkadaşlıklar oluşturabilirsin.Seni burada görmek çok güzel.Yakın zamanda balığa beraberde gideriz umarım.Sevgiler.
LİDAKİCİ SUAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-10-2006, 10:05   #18
Güven ÖZYELDAN
Guest

Varsayılan kariyer abicim:)

sevgili ersin kardeşim geçen hafta yapmış olduğun mükemmel avı duydum ve çok sevindim daha şurda kariyerinin başındayken zirvedeki yerini alman çok güzel ne yazıkki aramızda bu mertebeye ulaşamıyan abilerimizde varolsun zaman çok önümüzde onlarda yakalar levrek günün birinde (kaya değil tabi) ben derim ki bu arkadaşlarıda yanına al giderken en azından sen çekerken görsün balığı levrek nasıl bir varlıkmış onu öğrensin gerçi ben o dersi onalara zamanında verdim de tekrarda yarar var tabikisuat abimin burdan ellerinden öpüyorum saygılar ...sanada rastgelsin ersin bol balıklı avlar inşallah...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları