Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-07-2010, 18:39   #1
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aacaipman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan Abi
Ellerine saglik dokturmussun gene vallahi,haftasonu Yegenim gelmisti,senin kulaklarini cinlata cinlata gittik oraya,bizi baliktan daha guzel bir surpriz bekliyordu,Serkan ve Yagiz ile tanisma
sansim oldu,tesaduf iste ne guzel denk geldi,hossohbetleri ile lafladik,senide andik tabii...Valla isin ozu senden ogrenecek cok sey varmis selam sevgiler
volkan çok sağol kardeşim.serkan ve yağız ile tanışmışsın sevindim.bellimi olur bakarsın beraberde gideriz.işte o zaman üzerime düşeni seve seve yaparım
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 11-07-2010, 01:12   #2
Teaser
Kaptan

Hasan Abim tebrikler , harika av yapmışsınız Bu arada merayı kurutmadan bu taraflara da kovala da kardeşinde biraz paşa yakalasın Her gidişimde mutlaka alıyorum ama karagöz , sargöz ve kupalar çupralara fazla fırsat vermiyorlar Afiyet şeker olsun ...

DUR YOLCU , BİLMEDEN GELİP BASTIĞIN BU TOPRAK, BİR DEVRİN BATTIĞI YERDİR.

EĞİLDE KULAK VER BU SESSİZ YIĞIN ,BİR VATAN KALBİNİN ATTIĞI YERDİR.
Teaser Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-07-2010, 18:28   #3
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Teaser tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan Abim tebrikler , harika av yapmışsınız Bu arada merayı kurutmadan bu taraflara da kovala da kardeşinde biraz paşa yakalasın Her gidişimde mutlaka alıyorum ama karagöz , sargöz ve kupalar çupralara fazla fırsat vermiyorlar Afiyet şeker olsun ...
nedim sağol kardeşim.merayı olta ile kimse kurutamazda başka etkenler varya işte onlar kurutursa birşey diyemem.kovalamakla gelseler kovalayayımda olmazki.
senin tuttuklarınıda biliyorum nedim sende çok güzel balıklar tutuyorsun.çanakkale geçilmez
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları