Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN) > Sırtı-Seğirtme

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-04-2010, 12:18   #1
The Lunatic
Kaptan

The Lunatic kullanıcısının avatarı

Mustafa bey balıklar için tebrik ederim. Kullandığınız sahteler arasında tavsiye edebileceklerinizi ürün ve renk koduyla birlikte paylaşabilirseniz mutlu oluruz. Tekrar tebrikler.

Uğur
İZMİR-1981
Öğretim Elemanı
The Lunatic Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 27-04-2010, 14:52   #2
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

mustafa kardes tebrıkler ayakt a alkıslıyorum senı 5 aydan sonra trofeyı yakalamak nasıp olmus sabır ısı budur ıste tebrıkler sınarıt kuzu gıbı masallahhhh

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 15:06   #3
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Mustafa kardeşim ilk önce ALLAH(C.C.) Bir yastıkta kocatsın mutluluklar dilerim.
Sinarite gelince fazla söze gerek yok
: helal::h elal:
En kötü avın böyle olur inşallah.
Paylaşım için teşekkürler.

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 15:18   #4
musty
Kaptan

musty kullanıcısının avatarı

yagız abı tesekkur ederım cok guzel bır zaman gecırdım bu av cok buyuk bır moral oldu bana kafayı dırek resetlemıs oldum hasan abıyı kap gel hoscakalın
Eski 27-04-2010, 15:19   #5
musty
Kaptan

tesekkur ederım murat abı bu avdan daha buyuk balıklar yakalarsınız sızlerde ınsallah hoscakalın
Eski 27-04-2010, 15:30   #6
alpargun35
Tayfa

alpargun35 kullanıcısının avatarı

Avla alakalı, bilgi, isteyen isteyene, gelgelelim mustafa kardeşimizde tık yok !!

Yani, Sayın ''Abayoğlu'nun son zamanlardaki 'jiging sendromu gibi bir durum !! (Bir yandan, ''Aman fazla bilgi vermiyelim,zaten altı tane trofe balık kaldı, onlarıda yok etmiyelim derken ,diğer taraftan,, ''Jig konusunda, ok yaydan çıkmıştır,geri kalmamız söz konusu olamaz'' diyor ve boyna sayısız partner yetiştiriyor !!)

Mustafa bey ,sel verip, sır vermez haliyle,Sayın Abayoğlu'na rakip olacak gibi !!
(bilgiyi cımbızla çekmek gerekiyor )

Şahsen ben, bilgiyle harmanlanmış, bir paylaşımın, daha çekici ve faydalı olacağı kanaatini taşıyorum ve merak ediyorum doğrusu ! .

Yinede, İzmir camiasından, böyle trofe avları görmek, mutlu ediyor insanı, Tebrikler Mustafa bey,afiyet olsun.!

KAFASINDAKİ , 100 FİKİRDEN , 99 TANESİNİ , MADDİYATLA ÖLÇEN KİŞİLERİN HOBİSİ , ''AMATÖR BALIKÇILIK'' OLAMAZ !!!

BİLGİ GÜÇTÜR...
alpargun35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 22:43   #7
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Alıntı:
alpargun35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Avla alakalı, bilgi, isteyen isteyene, gelgelelim mustafa kardeşimizde tık yok !!

Yani, Sayın ''Abayoğlu'nun son zamanlardaki 'jiging sendromu gibi bir durum !! (Bir yandan, ''Aman fazla bilgi vermiyelim,zaten altı tane trofe balık kaldı, onlarıda yok etmiyelim derken ,diğer taraftan,, ''Jig konusunda, ok yaydan çıkmıştır,geri kalmamız söz konusu olamaz'' diyor ve boyna sayısız partner yetiştiriyor !!)

Mustafa bey ,sel verip, sır vermez haliyle,Sayın Abayoğlu'na rakip olacak gibi !!
(bilgiyi cımbızla çekmek gerekiyor )
Mustafa yı uzun zamandan beri tanırım gerek iyi niyetliliği gerekse paylaşımcılığı konusunda zaten açıklamalarından sonra hemfikiriz. Lakin Diğer vatandaş konusunda gözlemlerinizden dolayı sizi tebrik ederim.Pek Etik olmazsa da,belli bir içtenlik bulamadığım yazılarında bir takım kaygılarla kitleleri peşinden sürüklemesi hoş değil, sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2010, 08:55   #8
alpargun35
Tayfa

Alıntı:
levrek tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mustafa yı uzun zamandan beri tanırım gerek iyi niyetliliği gerekse paylaşımcılığı konusunda zaten açıklamalarından sonra hemfikiriz. Lakin Diğer vatandaş konusunda gözlemlerinizden dolayı sizi tebrik ederim.Pek Etik olmazsa da,belli bir içtenlik bulamadığım yazılarında bir takım kaygılarla kitleleri peşinden sürüklemesi hoş değil, sevgilerimle
Bir çoğumuz bilgiyi paylaşmak için forumlarda bulunuyoruz.

Bu avı gerçekleştirmek ve burada paylaşımını yapmak, bence hiçte kolay bir olay değildir.

Belirli bir, bilgi birikimi, istikrar, maddiyat ve kısmet gerektirir, gelgelelim paylaşımcıysak , açılan başlıkta bilgiyi paylaşmak (iç sular hariç) gerekir. Mustafa kardeşimiz sorulan sorulara ''mütevazi kişliği ile verdiği cevaplarla , yapmış olduğu bu çok güzel avı ve açmış olduğu bu güzel başlığı ,bence durması gereken yere taşıdı,başlık ''Sinarit avında bilgi bankasına dönüştü,bu çok önemli !!!.

Bazı paylaşımcılar yapmış oldukları avları,forumlardan da aldıkları gazla, bir süre sonra ,ulaşılamaz bir olaymış gibi görüp,kendilerini marka zannederek,değişik kaprislere girebiliyorlar,
Fakat günümüzde kullanılan teknolojiler,devlet sırlarını bile ortaya çıkarıyor, neyi saklamaya çalışırız anlaması güç yani !!.

Bir önemli konuyada dikkat çekmek istiyorum,''Mustafa gibi kardeşlerimize sahip çıkalım ,İzmir'de av yapanlar olarak. Gerçek ve mütevazi bir paylaşımcı çünkü.
Bizimde birinci liğde bir takımımız olsun.!!!. Hiç te fena olmaz.!!

KAFASINDAKİ , 100 FİKİRDEN , 99 TANESİNİ , MADDİYATLA ÖLÇEN KİŞİLERİN HOBİSİ , ''AMATÖR BALIKÇILIK'' OLAMAZ !!!

BİLGİ GÜÇTÜR...

Bu mesaj en son " 28-04-2010 " tarihinde saat 08:59 itibariyle alpargun35 tarafından düzenlenmiştir....
Eski 28-04-2010, 09:23   #9
musty
Kaptan

Alıntı:
alpargun35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bir çoğumuz bilgiyi paylaşmak için forumlarda bulunuyoruz.

Bu avı gerçekleştirmek ve burada paylaşımını yapmak, bence hiçte kolay bir olay değildir.

Belirli bir, bilgi birikimi, istikrar, maddiyat ve kısmet gerektirir, gelgelelim paylaşımcıysak , açılan başlıkta bilgiyi paylaşmak (iç sular hariç) gerekir. Mustafa kardeşimiz sorulan sorulara ''mütevazi kişliği ile verdiği cevaplarla , yapmış olduğu bu çok güzel avı ve açmış olduğu bu güzel başlığı ,bence durması gereken yere taşıdı,başlık ''Sinarit avında bilgi bankasına dönüştü,bu çok önemli !!!.

Bazı paylaşımcılar yapmış oldukları avları,forumlardan da aldıkları gazla, bir süre sonra ,ulaşılamaz bir olaymış gibi görüp,kendilerini marka zannederek,değişik kaprislere girebiliyorlar,
Fakat günümüzde kullanılan teknolojiler,devlet sırlarını bile ortaya çıkarıyor, neyi saklamaya çalışırız anlaması güç yani !!.

Bir önemli konuyada dikkat çekmek istiyorum,''Mustafa gibi kardeşlerimize sahip çıkalım ,İzmir'de av yapanlar olarak. Gerçek ve mütevazi bir paylaşımcı çünkü.
Bizimde birinci liğde bir takımımız olsun.!!!. Hiç te fena olmaz.!!
Alp abicim günaydın bende yapmış olduğum bilgilerin çok büyük bir kısmını sevgili Erol abimin geçmiş olduğumuz senelerdeki yazılarından faydalanarak buluştuğumuz kemeraltında gittiğimiz denizde herzaman paylaşımcı kişiliğiyle edindim yoksa tabiki çok uzun zaman boş döndüm çok toz yuttum sırtı konusunda ve beni en fazla fişekleyen zamanda adrasan a gittiğim zaman oradaki insanların eksi yöndeki tavırları oldu ve bir baktım sırtı olmaya çalıştım herhalde biraz elimden gelmeye başladı sonucunu daha yeni almaya başladım
Eski 28-04-2010, 20:19   #10
alpargun35
Tayfa

Alıntı:
musty tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Alp abicim günaydın bende yapmış olduğum bilgilerin çok büyük bir kısmını sevgili Erol abimin geçmiş olduğumuz senelerdeki yazılarından faydalanarak buluştuğumuz kemeraltında gittiğimiz denizde herzaman paylaşımcı kişiliğiyle edindim yoksa tabiki çok uzun zaman boş döndüm çok toz yuttum sırtı konusunda ve beni en fazla fişekleyen zamanda adrasan a gittiğim zaman oradaki insanların eksi yöndeki tavırları oldu ve bir baktım sırtı olmaya çalıştım herhalde biraz elimden gelmeye başladı sonucunu daha yeni almaya başladım
''Elinden biraz değil, bayağı gelmiş, bundan iyisi can sağlığı mustafa, başarılarının devamını temenni eder,ayrıca sen gibi bir trofe avcısını, bizlere kazandırdığı için, Erol beyide, tebrik ederim. selamlar

BİLGİ GÜÇTÜR...
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları