Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 13-05-2007, 14:29   #1
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan ''Gavur İzmir'den ''miting mazaraları...

En başda Ankara,ondan sonra İstanbul'da ve sonra da Manisa'da yapılan ''Cumhuriyet'e ve Laik yaşama sahip çıkma'' mitinglerinden sonra; bugün de İzmir'de bir miting düzenlendi...

Bende, sizler gibi bu mitingleri görsel ve yazılı basından izlemiş biri olarak; neler oluyor....O insanlar neler diyor diye anlamak ve yerinde gözlemlemek için
ailece bu miting e katılmaya karar vererek yola çıktık...

Miting yerine bir çok vatandaş gibi bizler de yaklaşık 10 kilometre yürüyerek gittik....Yolda giderken bol miktarda 45*Manisa-48*Muğla-09*Aydın-20*Denizli
velhasıl tüm Ege bölgesindan gelen gerek toplu ulaşım gerek se Özel araçları gözlemledim..Anladım ki; bu bir parti veya belirli bir kesimlerce desteklenen hareket olmayıp;toplumun tüm kesimlerince desteklenen bir hareketmiş..

Sıcakta uzun ve yorucu bir yürüyüşden sonra Mitingin yapılacağı alana ulaştık...Fakat kalabalık o kadar çoktu ki; Esas miting alanına kalabalıktan ulaşmanın adete imkanı yok gibiydi... Ve, ulaşamadıkta.....

Burada yaptığım gözlemlerden anladım ki; ''her türlü bölücü ve gericinin'' bangır bangır bağırdığı günümüzde; gerçek çoğunluğun asla ve asla bunlardan oluşmadığı ve gerçek çoğunluğun ''vatanın bölünmez bütünlüğüyle tam bağımsız Türkiye sevdalılarından oluştuğunu bir kez daha gözlemlemiş oldum..

Görülmeye ve yaşanmaya değer; İnsanların ''Bayrak-Vatan-Demokrasi-Laik'lik ve Atatürk Milliyetçiliği altında buluştuğu'' dev bir miting di...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 14-05-2007 " tarihinde saat 11:58 itibariyle Uzm.Dr.Rastgele tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları