Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-07-2012, 17:14   #24
serdar425
Oltacı

Haklı bir tutamağı olduğu müddetce kendime çeki düzen vermeye çalışırım uyaranı da teşekkür ederek ikazından dolayı tebrik ederim

benim hiçbirşey uzatmaya çalıştığım falan yok..görüyorsunuz ki konuya yeni yorumlar yazıldıkça ben de yazma ihtiyacı hissediyorum..artı birde kendi yazdığınız özel mesaja cevap yazdım..ne bekliyorsun sonuç olarak dersen,yukarıdaki cümlede gösterdiğin kadirşinas tavırların yazıda kalmamasını bekliyorum..insanlara yaptığınız eleştiri değil ''iftira'' niteliğindeki sözlere karşı size söylediklerimin hangisinin haklı bir tutamağı yok çok merak ediyorum..her ne kadar size hesap verme gibi bir mecburiyet hissetmesemde,ben kimsenin avukatı falan değilim..siz nasıl kendi ilgi duyduğunuz konuları forumda görme arzusundaysanız,bende kendi ilgi duyduğum konuların,o konularla alakasız insanlar tarafından baltalanmamasını isterim..konuların en başından beri gösterdiğiniz ''burası amatör forum ona göre yazın'' tavırlarınızıda müsaade edinde forum yöneticileri düşünsün..forum içeriği kimsenin kişisel zevklerine dayandırılacak bir konu değildir..

''konu kapansın,ben uzatmıyorum'' derken bile insanları itham etmekten geri durmuyorsunuz..siz nerden biliyorsunuz benim sirküleri burda duyduğumu..bu ne basit suçlamadır..biz ne kadar zamandır sizin o ezberlemekle gurur duyduğunuz sirküleri,sürdürülebilirlik çerçevesine sokmanın mücadelesini veriyoruz..yenisini yaptıralım onuda yollarız ezberleyip kendinle gurur duyarsın..hayırlı işler..rastgelsin..
serdar425 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları