Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-06-2007, 20:48   #1
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Thumbs down Dehşet

DİKKAT . BU HABERİ OKUMAK MECBURİ DEĞİLDİR. RESİMLİ KOYDUM ELEŞTİRİLDİ RESİMLERİ KALDIRDIM LİNK VERİP İKAZ KOYDUM HALA POLEMİK YAPILMAKTA. KONULMA MAKSADI BOLCA JAPON MALZEMESİ KULLANAN DENİZ DOSTLARINA PARALARININ GİTTİĞİ ÜLKENİN İNSANINI AZICIK FARKLI AÇIDAN TANITMAKTI.

BU HABERİ İNANMAK İSTEMESEMDE GERÇEK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMDEN SİZEDE SUNDUM............İNANIN İÇİM ŞU AN ÇOK KÖTÜ...

Hi friends,Hope u all co-operate in eradicating this evil thing.with regards to what u are going to witness here is a fact,don’t get Scared!
“It’s Japan’s hottest food...
“In Japan,dead babies or fetuses could be bought at 10000 to 12000 Japan moneys...
From hospitals to meet the high demand for grilled and barbecued babies...
What a sad state!!!Please forward this message to as many people as u can...
So that it can be seen by the world and someone takes action on the same it..
İs a thing against human race and unless we people of the world put hand to...
Hand to eradicate this Custom.This will not end.Even the word impossible.
Says I’m possible.So friends hope u spread this message as far as u can.

DİKKAT GÖRÜNTÜLER ÇOK SERT VE KANLIDIR

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

HABERCİLİK ALIŞKANLIĞIM DEPREŞTİ ANLAŞILIR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA GEREKSİZ POLOMİK YARATMAYA EĞİLİM BAŞLADI BENDE DÜNYANIN PESPEMBE OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK İSTEYENLERE DOKUNMAMAK İÇİN RESİMLERİ KALDIRDIM MUTLU OLMANIZI DİLERİM

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"

Bu mesaj en son " 28-06-2007 " tarihinde saat 11:48 itibariyle Wetblue tarafından düzenlenmiştir....
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 21-06-2007, 21:07   #2
freediver
Kaptan

Cumhur Abi ben bunu bundan 6-7 yil önce [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] adli bir sitede görmüstüm...Cin ya da Japonya tam hatirliyamiyorum... uzak dogu ülkesiydi..

Gercekten insanin kanini donduran görüntüler....
Ne kadar ölü dogmusda olsa insan insani nasir yer anlayamiyorum....

Eminim orada bu sektör icin cenin tegmin edenlerler...Bilerek para icin hamile kalanlar vs. kesin vardir.

Neyse daha fazla bakma istemiyorum... Böyle seyler benim psikolojimi bozuyor...

Tesekkürler...

VE ONLARA SUNU DIYORUM

ALLAH BIZLER ICIN BINBIR TÜRLÜ CANLI VE BITKI SUNMUS....BULA BULA BUNU BULDUNUZ ...... YIYESICELER
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2007, 03:18   #3
gıracemi
Kaptan

gıracemi kullanıcısının avatarı

aman allahım bu gerçek olabilirmi.. bir türlü inanasım gelmiyor, bi süre et falanda yiyemem kesin.. bu nasıl bi vahşet.. miğdem bulandı yuhh o bakmaya kıyamadığımız bir bebek daha ve dünyaya bu nedenlemi getiriliyor böylesine saçma bi tutum olabilirmi
Nasip olursa bu sezon bundan bi tane tutucam inşallah...
Aramıza katılan bayanlar olduğu için sansürü uygun buldum...

iskele_bekcisi@hotmail.com
'' No one live forever ''
gıracemi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2007, 09:42   #4
isk_ender
Oltacı

bu bi vahşet..korku filmi gibi bişey..yamyamlıktanda beter..hesapta gelişmiş ülkeler arasında g8 üyesi bir ülkenin insanları ama insanlıktan nasiplerini almamışlar..allah korkusu olmayan bir millet insanlarından ne beklenirki zaten..bunlara bi atom bombası daha atmak lazım belli 2 tane yetmemiş şerefsizlere..baksanıza konservesini bile yapmışlar utanmazlar......hadi anladık börtü böcek yiyonuz çiğ balık yiyonuz eee bu ne oluyor yaww midesiz şerefsizler....arkadaşlar pardon çok kızdım hayatımda bolebi dehşet görmedim...bunlara sole ii bi tsunami gerek silip süpürsün yeryüzünden bole midesiz insana benzemedik dallamaları......
Eski 22-06-2007, 09:50   #5
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Tüylerim diken diken oldu, vahşi yaratıklar,aç mı kaldınız be insanlıktan çıkmış caniler .Şiddetle kınıyorum .
Eski 22-06-2007, 10:38   #6
mufi
Guest

Arkadaşlar benim şahsi görüşüm sayfamız bir balık forum sayfası konu olarak deniz ve tatlı su canlıları olmalı .bunlarla ilgili eğrisi/dogrusu/güzeli/çirkini olsun en azından.
bence bu tip görüntüleri koymasak ta üyelerin midesini bulandırmasak?
kim ne ise öyle kalsın . kalkıp uzak doguluyu bize göre adam edecek halimiz yok.bari bizlerin kanı donmasın. midesi bulanmasın.

teşekkürlerimle.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2007, 20:02   #7
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Sayin Muvaffak İşmen , Her Ne Kadar Deniz Ve Baliktan Uzaksada Konu. Tartişma,sohbet,haber Kisminda Olmak Durmunda Bence. Bu Kadar çarpici Bir Konunuz Varsa Ben Görmek Siterdim şahsen. Japonun Kibarliği Ve ürettikleri Hepimizin Dilinde Ve Elinde Ya Kendisi Nasil Bir Yaratik. Bilmekte Fayda Yokmu? Irite Edici Ama çok çarpici. Unutmayin Japon Harbinde Amerikan Askerleri Başina Geleceklerden Korkup Esir Düşmek Yerine Intihar Etmiş. Bu Ulus şimdilerde Zeka Ve Nezaket Timsali Tanitiliyor. Kisaca Bende Japon Hayranliği Yok . Ya Sizde ?
DOSTLUKLA ...

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2007, 20:22   #8
freediver
Kaptan

Alıntı:
Wetblue tafarından gönderildi
Sayin Muvaffak İşmen , Her Ne Kadar Deniz Ve Baliktan Uzaksada Konu. Tartişma,sohbet,haber Kisminda Olmak Durmunda Bence. Bu Kadar çarpici Bir Konunuz Varsa Ben Görmek Siterdim şahsen. Japonun Kibarliği Ve ürettikleri Hepimizin Dilinde Ve Elinde Ya Kendisi Nasil Bir Yaratik. Bilmekte Fayda Yokmu? Irite Edici Ama çok çarpici. Unutmayin Japon Harbinde Amerikan Askerleri Başina Geleceklerden Korkup Esir Düşmek Yerine Intihar Etmiş. Bu Ulus şimdilerde Zeka Ve Nezaket Timsali Tanitiliyor. Kisaca Bende Japon Hayranliği Yok . Ya Sizde ?
DOSTLUKLA ...

Cumhur Abi dediklerinde haklisin ama Muvaffak Abi de hakli....
Cünkü görüntüler gercekten tüyler ürpertici.....Ben sahsen televizyonda bir sehit haberi izleyince o gün gözüme uyku girmiyor,ki burada daha Tunahan gibi cocuk yastaki üyeler var...Insan psikolojisini hedef alarak düsününecek olursak böyle konulari makul bir bicimde yayimlamamiz daha uygun olur.

Saygi ve Sevgilerle
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2007, 21:22   #9
mufi
Guest

Alıntı:
Wetblue tafarından gönderildi
DOSTLUKLA ...
Cumhur kardeşim bende her ülkenin güzelliklerine hayranlıgım olabilir. mesela japon insanının aile degerlerine /asil bir ingilizin /fransızın nezaketine/giyimindeki serafete vs.vs.herkesinde olabilir. Dünyada hiç bir toplumun dört dörtlük tarihi yoktur.zaten gelceği hakkında da şimdiden bir şey söylenemez.
bu tip bir konu daha öncede bu tür sayfalarda gündeme gelmişti..
ben şunu demek istedim ama anlatamadım galiba

dünya üzerinde yüzlerce ırkın insanı+maymunu+yılanı+çekirgeyi+akrebi+ vs yi yemesinden ziyade ve midelerin kaldırmıyacagı olayları koyacagımıza bu sohbet sayfalarına en azından ülkemizin gelecegi+degerleri+güzellikleri+tezatları gibi öncelikle bizi ilgilendiren geleceğimizi / çocuklarımızı ilgilendiren konular paylaşsak daha iyi olur
sanat+edebiyat+felsefe+bilim+teknoloji gibi konuları paylaşalım.
daha mantıklı değilmi?
yada en azından bir ufo raporu bile bence bu konudan daha ilgi çekici olabilir.
teşekkür ederim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-06-2007, 23:38   #10
eşref sürek
Tayfa

bu çağda hala yamyamlık varmış demek iğrenc görüntüler

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları