Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-10-2007, 14:56   #1
ayhan koyuncu
Oltacı

Varsayılan Haritalar

Selam Arkadaşlar;
Ben özellikle "Haritalar "adlı bir konu başlığı açtım.Zira en fazla ihtiyaç duyduğum "Orman Yolları Haritaları"belki bu konudaki bilgi ve belgelerimizi paylaşabiliriz diye düşündüm.Çünkü ben sık sık Ankara'nın Kuzey Batısına, "Güdül-Yeşilöz-Sorgun Beldesi ve Beypazarı "Eğriova Yaylası"na ve daha adı kaynaklarda bile yer almayan yaylalara, o görülesi güzellikleri keşfetmek amacıyla giderim.Ve bu bölgelerin detaylı haritalarına ihtiyaç duyarım.İlgilenen arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.
Not:Oraları henüz gidip gezmemiş olanlara da tavsiye ederim.
ayhan koyuncu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-10-2007, 16:50   #2
mufi
Guest

Ayhan merhaba hoşgeldin doga severlerin buluştugu yerdesin.
öncelikle ricam imza ayarlarını yapman..
sana tavsiyem (benizmir ili için tedarik etmiştim) eski köy hizmetleri bölge müd. den tedarik edebilirsin il in köy yollarını gözteren ilçeler bazında haritalar var..
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] adresinde bir ara haritalar vardı ama şu anda sayfada sorun var...
ama birde sana google earth ü tavsiye ederim.. bende motor ile yollara düşüp balık mekanlarına gittim... bu görüntüleri inceleyerek bazı bilgileri edinebilirsin...
ama ana köy yollarından daha detaylı (patika+orman içi vs.)haritaları bulmak zordur.. sanırım zira...kurumlarda gizlilik arz eder (çok detaylı olması açısından)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları