Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-01-2008, 18:51   #1
balıkcı omer
Tayfa

Varsayılan kendimi tanıtayım

1960 samsun doğumluyum evliyim iki oğlum vardı sizlere ömür büyük oğlumuzu kaybettik onu bize veren allah alanda allah kaderimizde bunu yaşamak varmış sizleri üzmek için değil beni daha iyi tanımanız için yazıyorum özel bir şirkette makam şöförlüğü yapıyorum yeni emekli oldum ama işime devam ediyorum çocukluk yıllarından beri balık tutarım babadan oğula yani uzun yıllar denizde tekne ile balıkcılık yaptık hem denizde hemde tatlısuda ağ serdik ve topladık nevarki onca balık tutmamıza rağmen kıyıdan olta ile tutmanın zevkini vermediği içi bıraktım şimdi samsun ve çevresinde bulunan avlaklarda özellikle sazan tatlısu levreği yayın çapak turna kefal sudak gökkuşağı ala balığı istarvit çinekop zargana ve diğer çeşitleri mevsimine ve zamanına göre az yada çok tutmaya çalışıyorum kendime göre yöntemlerim olsada her gittiğim yerin tutulan balık yöntemlerinide öğrenmeye çalışıyorum kendimi daha geliştiriyorum bu arada balık tutmaya hevesli arkadaşlara önce doğaya saygıyı sonra balık tutmayı bildiğim kadarıyla öğretiyorum gittiğimiz yerlerde öncelikle ÇÖP bıramamaya özen gösteriyor gösterilmesini istiyorum ufak balık yemliktir sadece o amaçla tutulmalıdır havyar döneminde balık tutmam her zaman tutulacak bir balık çeşidi vardır işte kısaca ben buyum doğayı seven insanı ve tüm canlıları sever tüm arkadaşlara saygılar sevgiler allaha emanet olun balıkcı ömer.

ÖMER FARUK EREKMEKCİ 1960/SAMSUN
BALIKCILARIN EFENDİSİ

(AYIPSIZ DOST ARAYAN DOSTSUZ KALIR)
(MEVLANA)
balıkcı omer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları