Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-01-2010, 21:32   #41
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
gerence tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sayın Murat Gürpınar ;
Bu tür görüşmeler her zaman üzmüştür beni. Hele içerisinde tehdit içeren sözler bulunursa daha çok üzer ve taraf yapar insanları ister istemez..!
Konuyu tesadüfen gördüm ve hiçte hoş olmadığını söylemeliyim size bir büyüğünüz olarak.!
Sizi hiç tanımıyorum ama Hasan arkadaşımızla Kemeraltında uzun çaylı kahveli sohbetlerimiz, ortak dostlarımız, paylaşımlarımız olmuştur... Hemen herkesçe sevilen sayılan bir dost, bir o kadar da kıskanılan iyi bir paşacı olarak bilinir Bence bir avcı kendisi ve bir o kadar da keyifli bir kişi.. Bu Hasan Balıkçı arkadaşımızı yakından tanıyanların fikri tabi, sizi bilemem...
Her neyse ; karşılıklı bu tür yazışmalarla keyif alınması, ayrıca diğer arkadaşların bilgilendirildiği , deniz ve tatlısu amatör balık avcılarının yaşadıklarını, tuttuklarını paylaşıma açması gereken bu sayfalarda gerginlik yaşanmaması dileklerimi herkese iletiyorum...
Lütfedip yazının tamamını okuma zahmetinde bulunan tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum...
Bol ve keyifli muhabbetlere inşallah
SEVGİLİ YUSUF ABİ benim için söylediklerine çok teşekkür ederim senin her sözüne her zaman saygı gösteren bir kardeşin olarak gerginlik olmaması açısından senin söylediklerine aynen katılıyorum

ÇOK TEŞEKKÜRLER YUSUF ABİ
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 12-01-2010, 21:33   #42
sehsuvar
Oltacı

Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sehsuvar bey nekadar paylasımcı ve takıpcı oldugunuz ne kadar kısılerle dıologhta oldugunuzda bellı bugune kadar sadece 15 tane mesaj cekmıssınız kı bır konuya hemen ortalık karıstıracak bır yorum yapmıssınız hatırladıgım kadarıyla daha oncede bole bır gırısımde bulunmustunuz bunu neden ve nıcın yaptıgınza hala anlam veremıyorum
Sakın ha kardeşim, beni yanlış anlamayın ben ortalık karıştırmak adına mesaj yazmadım ve bulunduğum hiçbir ortamda da böyle birşey olmadı olması dahi söz konusu olamaz.,)
Ben insanlara yaptıkları yanlışları yazıyorsam eğer, bunu bütün herkesin yararı için yapıyorum, asla ortalık karıştırmak gibi bir düşüncem olmadı olamazda.
Eski 12-01-2010, 21:36   #43
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
sehsuvar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sakın ha kardeşim, beni yanlış anlamayın ben ortalık karıştırmak adına mesaj yazmadım ve bulunduğum hiçbir ortamda da böyle birşey olmadı olması dahi söz konusu olamaz.,)
Ben insanlara yaptıkları yanlışları yazıyorsam eğer, bunu bütün herkesin yararı için yapıyorum, asla ortalık karıştırmak gibi bir düşüncem olmadı olamazda.
Peki teşekkür ederiz ilginizden dolayı..

Umarım size cevap olarak yazılan bütün mesajları okumuş ve anlamışsınızdır. Bu şekildeki uyarınızın amacını hiç birimiz anlamış olmasakta sizi saygıyla karşılıyoruz. Manisa grubunun oraya verdiği zararı temizlemek içinde olsa biz orada ortak bir av için buluşacağız buyrun o günü takip edip sizde bizimle gelebilirsiniz..

Saygılarım, sevgilerimle..
RASTGELSİN.
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-2010, 21:38   #44
sehsuvar
Oltacı

Alıntı:
gerence tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sayın Murat Gürpınar ;
Bu tür görüşmeler her zaman üzmüştür beni. Hele içerisinde tehdit içeren sözler bulunursa daha çok üzer ve taraf yapar insanları ister istemez..!
Konuyu tesadüfen gördüm ve hiçte hoş olmadığını söylemeliyim size bir büyüğünüz olarak.!
Sizi hiç tanımıyorum ama Hasan arkadaşımızla Kemeraltında uzun çaylı kahveli sohbetlerimiz, ortak dostlarımız, paylaşımlarımız olmuştur... Hemen herkesçe sevilen sayılan bir dost, bir o kadar da kıskanılan iyi bir paşacı olarak bilinir Bence bir avcı kendisi ve bir o kadar da keyifli bir kişi.. Bu Hasan Balıkçı arkadaşımızı yakından tanıyanların fikri tabi, sizi bilemem...
Her neyse ; karşılıklı bu tür yazışmalarla keyif alınması, ayrıca diğer arkadaşların bilgilendirildiği , deniz ve tatlısu amatör balık avcılarının yaşadıklarını, tuttuklarını paylaşıma açması gereken bu sayfalarda gerginlik yaşanmaması dileklerimi herkese iletiyorum...
Lütfedip yazının tamamını okuma zahmetinde bulunan tüm arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum...
Bol ve keyifli muhabbetlere inşallah
Sevgili Yusuf Ağabey, benim amacım kesinlikle Hasan beyi kötülemek, karalamak kişiliğine saldırıda bulunmak değil, beni yanlış anladınız.Balıkçılığına falan sözüm zaten olamaz, bende gerginlik yaşanması taraftarı değilim.Ben kendisine bir yazı yazdım ve tehditvari bir tutum ile karşılaştım.Bu konunun buraya kadar gelmesinin tek sorumlusu Hasan beydir.
Eski 12-01-2010, 21:39   #45
Yağız DEMİR
Kaptan

Yağız DEMİR kullanıcısının avatarı

Alıntı:
murat bey o bashettıgınız sıtede bızımle beraber balıka gelen kııslerde var bızlerı tanıyan kısılerde var sadece bole bır seyde dırek konuya gırmektense bole bır sıkayetınız baska bır dılde anlatabıulırsınızde ama yazmıs oldugunuz yazıda dırek hasan abıye suc atmıssınız bu yanlıs olanı demek ıstedıgımde bu once kısılerı tanıyın ve baskalarının yapmıs oldugu hataları baskalarına yuklemeyın lutfen

Yağız DEMİR Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-2010, 21:43   #46
sehsuvar
Oltacı

Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
murat bey o bashettıgınız sıtede bızımle beraber balıka gelen kııslerde var bızlerı tanıyan kısılerde var sadece bole bır seyde dırek konuya gırmektense bole bır sıkayetınız baska bır dılde anlatabıulırsınızde ama yazmıs oldugunuz yazıda dırek hasan abıye suc atmıssınız bu yanlıs olanı demek ıstedıgımde bu once kısılerı tanıyın ve baskalarının yapmıs oldugu hataları baskalarına yuklemeyın lutfen
Yağız, biz seninle anlaşamayız çünkü aynı dili konuşmuyor görünüyoruz şu anda.
Benim kimseye suçlamada bulunduğum falan yok, istersen ilk mesajımı bir daha sakin kafayla bir oku.
Eski 12-01-2010, 21:48   #47
The Lunatic
Kaptan

The Lunatic kullanıcısının avatarı

Murat Bey avukat olduğunuzu söylemişsiniz. Acaba site yönetimini hangi gerekçeyle mahkemeye verip siteyi kapattırma talebinde bulunacağınızı söyleyebilir misiniz?

(Yazdıklarınızı yanlış anladığımı tahmin ediyorum. Hukuk bilen bir insan kendisine diyelim ki haksız yere bile olsa bir forumdan uzaklaştıranları bu yüzden mahkemeye veremeyeceğini bilir.)

Siteye yeni üye olmuş biri olarak diyebilirim ki burada ilk kez böyle bir tartışma gördüm ve açıkcası yok yere yaratılan bir gerginlikten başka bir şey değil. İnsanların çevreye duyarsız olması, diğer insanları rahatsız etmesi ne Hasan Bey'in ne de bir başka birinin suçudur. Bu suç yapanlarındır ve bunun altındaki sosyolojik gerekçeler herkesce malumdur

Uğur
İZMİR-1981
Öğretim Elemanı
The Lunatic Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-2010, 21:51   #48
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Yağız, biz seninle anlaşamayız çünkü aynı dili konuşmuyor görünüyoruz şu anda.
Benim kimseye suçlamada bulunduğum falan yok, istersen ilk mesajımı bir daha sakin kafayla bir oku.
Murat bey ben bütün mesajlarınızı bütün cevaplarla ve kendi cevaplarımla okuyupta size tekrardan cevap atmış bulunuyorum. Sizin sadece Yağız beye cevap vermeniz ve hedefinize Hasan abiyi almanızın sebebini hala anlamış değilim ve siz hala anlatmamakta kararlısınız. Ben size güzelce bir davette bulundum eğer reel bir kişiliğiniz varsa burayı karıştırmak için alınan bir fake üyelik değilseniz aramıza gelirsiniz niyetimizin ne olduğunu avlakta bizlerle birlikte kötülük ve çıkar gözetmeden paylaşırsınız. Cevap verceğiniz kişiler hedefinizdeki kişiler olarak kalmaması gerektiğini ortaya attığınız konuya cevap veren ve sizi adam yerine koyup oraya yorumlarını döken herkese cevap vermekle hükümlü olduğunuzu bilmenizi hatırlatırım.

Saygılarımla..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-2010, 21:56   #49
sehsuvar
Oltacı

Alıntı:
The Lunatic tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Murat Bey avukat olduğunuzu söylemişsiniz. Acaba site yönetimini hangi gerekçeyle mahkemeye verip siteyi kapattırma talebinde bulunacağınızı söyleyebilir misiniz?

(Yazdıklarınızı yanlış anladığımı tahmin ediyorum. Hukuk bilen bir insan kendisine diyelim ki haksız yere bile olsa bir forumdan uzaklaştıranları bu yüzden mahkemeye veremeyeceğini bilir.)

Siteye yeni üye olmuş biri olarak diyebilirim ki burada ilk kez böyle bir tartışma gördüm ve açıkcası yok yere yaratılan bir gerginlikten başka bir şey değil. İnsanların çevreye duyarsız olması, diğer insanları rahatsız etmesi ne Hasan Bey'in ne de bir başka birinin suçudur. Bu suç yapanlarındır ve bunun altındaki sosyolojik gerekçeler herkesce malumdur
Tabiki, gerekçe olmadan Siteden Üye Banlamaktan dolayı mahkemeye vereceğimi belirttim, sizde yazdığımı tam olarak okumamışsınız her halde.Site Yöneticisi Administratör Hasan bey, beni siteden yasaklamakla tehdit etti, bende kendisine forum kurallarına uyduğumu ve forum kurallarına uyan birini gerekçe göstermeden siteden atması halinde gerekli yasal haklarımı kullanacağımı belirttim, olayın özü bu.Tehdit ve Karşılık
4.5.2007 Tarihli ve 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınlar Hakkındaki kanunu iyi okursanız, şikayette bulunup bulunamayacağımı, ve kanunun insanlara ne türlü haklar verdiğini iyi görürsünüz.
Eski 12-01-2010, 21:57   #50
sehsuvar
Oltacı

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Murat bey ben bütün mesajlarınızı bütün cevaplarla ve kendi cevaplarımla okuyupta size tekrardan cevap atmış bulunuyorum. Sizin sadece Yağız beye cevap vermeniz ve hedefinize Hasan abiyi almanızın sebebini hala anlamış değilim ve siz hala anlatmamakta kararlısınız. Ben size güzelce bir davette bulundum eğer reel bir kişiliğiniz varsa burayı karıştırmak için alınan bir fake üyelik değilseniz aramıza gelirsiniz niyetimizin ne olduğunu avlakta bizlerle birlikte kötülük ve çıkar gözetmeden paylaşırsınız. Cevap verceğiniz kişiler hedefinizdeki kişiler olarak kalmaması gerektiğini ortaya attığınız konuya cevap veren ve sizi adam yerine koyup oraya yorumlarını döken herkese cevap vermekle hükümlü olduğunuzu bilmenizi hatırlatırım.

Saygılarımla..
Kardeşim, İmbat kardeşimize mesajımda belirttim.Nisan ayında düzenleyeceğiniz kıyı organizasyonuna geleceğimi.
Her halde gözden kaçırdın.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları